Trwa ładowanie...

"Happy Endings": Już dziś polska premiera serialu

Share
"Happy Endings": Już dziś polska premiera serialu
Źródło: ABC Network
d3vwjk6

Gdy za oknem szaro i ponuro, warto sięgnąć po jakiś serial, który poprawi nam humor. Od dziś oglądać będzie można pierwszy sezon nowego sitcomu prosto zza oceanu - *"Happy Endings". Czyje losy będą mogli śledzić widzowie?*

Bohaterami serialu jest grupa przyjaciół mieszkających w Chicago, których poznajemy tuż przed ślubem dwojga z nich, idealnej pary – Alex (Elisha Cuthbert)
i Dave’a (Zachary Knighton)
. Dzień ślubu zapowiadał się idealnie... dopóki Alex nie zostawiła narzeczonego przed ołtarzem.

d3vwjk6

Niespodziewany koniec związku komplikuje życie ich przyjaciołom, którzy nie wiedzą, jak w tej sytuacji się zachować. Jak się okazuje, po zerwaniu zaręczyn, to nie pierścionek, ale przyjaciele są główną przyczyną sporów byłego narzeczeństwa.

Czy ta komedia przypadnie do gustu polskiej publiczności? W Stanach Zjednoczonych emitowany jest właśnie drugi sezon produkcji.

Premiera pierwszej serii "Happy Endings" dziś o godzinie 23:20 w Comedy Central. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

Zobacz także:

d3vwjk6

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://teleshow.wp.pl/m-jak-milosc-cichopek-rozstaje-sie-z-hakielem-6026605425549953g )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://teleshow.wp.pl/zycie-nad-rozlewiskiem-nowa-fryzura-brodzik-ladna-6026604957004417g )

d3vwjk6

Podziel się opinią

Share
d3vwjk6
d3vwjk6