Trwa ładowanie...
d3bqqym

"Hannibal": nowy sezon będzie serialowym "Milczeniem owiec"?

Zarówno Bryan Fuller, jak i gwiazdy jego serialu, Mads Mikkelsen i Hugh Dancy są otwarci na pracę nad kontynuacją „Hannibala”. Niewykluczone, że tym razem zobrazują opowieść, która dzięki Anthony’emu Hopkinsowi i Jodie Foster stała się kinowym hitem – „Milczenie owiec”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Hannibal": nowy sezon będzie serialowym "Milczeniem owiec"?
(kadr z serialu)
d3bqqym

Twórcy serialu muszą jednak jeszcze poczekać, zanim ruszą z realizacją nowego sezonu. Jak podaje portal comicbook.com, Amazon wciąż ma prawa do nadawania „Hannibala”. Żeby ruszyć z produkcją, Fuller musi poczekać do sierpnia 2017. Kolejny sezon, jak chciałby tego Fuller, prawdopodobnie będzie miniserią i może liczyć sześć odcinków.

Producent ma jeszcze jedno życzenie – chciałby, by kontynuacja była serialową adaptacją wydanej w 1988 roku powieści „Milczenie owiec”. – Myślę, że filmowa ekranizacja była perfekcyjna, ale jest jeszcze wiele szczegółów, które możemy odkryć – mówił. Niełatwo mu jednak będzie uzyskać też prawa do serialowej adaptacji od producentów filmu, w którym grali Jodie Foster i Anthony Hopkins. Jest jednak przekonany, że uda mu się je zdobyć i stworzyć z „Milczenia owiec” temat przewodni dla kolejnego sezonu.

Przypomnijmy, że wcześniejsze odcinki były zainspirowane „Czerwonym smokiem”. Warto dodać, że Fuller chce kontynuować „Hannibala” w nieregularnych miniseriach. Hugh Dancy z kolei wyjawił, że kolejny sezon może zaprezentować widzom wydarzenia z pierwszej serii w bardzo nieprzewidywalny sposób.

d3bqqym

Zobacz także: #dziejesięwkulturze: W jaki multimedialny projekt zaangażował się Mads Mikkelsen?

d3bqqym

Podziel się opinią

Share
d3bqqym
d3bqqym