Trwa ładowanie...
d2vug50

Hanna Żudziewicz uwodzi na wakacjach. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" jest urodzoną kusicielką

Popularność zdobyła dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". Tam dała poznać się jako niezwykle przebojowa i utalentowana kobieta, która zresztą zdobyła ogromną sympatię widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Żudziewicz i Robert Wabich w "Tańcu z gwiazdami"
Hanna Żudziewicz i Robert Wabich w "Tańcu z gwiazdami" (ons.pl, Fot: ons.pl)
d2vug50

Pierwszy raz w show Polsatu pojawiła się w 2014 r. Przez parkiet brnęła wtedy z Mateuszem Banasukiem, zajmując czwartą pozycję wśród wszystkich uczestników drugiej edycji emitowanej w Polsacie. Pochodząca z Zielonej Góry tancerka ma także na koncie programowe zwycięstwo. Kryształową Kulę w szóstej edycji wytańczyła z aktorem Robertem Wabichem.

W pewnym momencie jednak postanowiła zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Ważniejszy dla niej okazał się rozwój zawodowy, a nie kariera w polskim show-biznesie. Jak wiadomo, treningi taneczne wymagają duża czasu, a tancerka najwyżej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych musi mieć dopracowany każdy, nawet najmniejszych ruch.

Wykorzystując swoją telewizyjną popularność, udziela się w mediach społecznościowych i tam umieszcza fotki z życia prywatnego. Te najnowsze z wakacji wprost zachwycają. Hanna Żudziewicz nie musiała wiele zrobić, by rozgrzać internet do czerwoności. Wystarczyło, że stanęła tyłem.

Cóż się dziwić. Regularne i intensywne treningi wpływają pozytywnie na niezwykle seksowną sylwetkę tancerki.

d2vug50

Podziel się opinią

Share

d2vug50

d2vug50