Hanna Śleszyńska pierwszy raz mówi o rozstaniu z Jackiem Brzosko

Hanna Śleszyńska pierwszy raz mówi o rozstaniu z Jackiem Brzosko
Magdalena Drozdek

15.04.2020 10:11, aktual.: 15.04.2020 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesienią 2019 r. media obiegła informacja, że Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko postanowili się rozstać. Byli razem 14 lat. Aktorka unikała komentowania tej sprawy. Aż do teraz.

W 2005 r. Hanna Śleszyńska związała się z byłym łyżwiarzem figurowym, Jackiem Brzosko. Ich miłość została wystawiona na próbę. W 2010 r. omal się nie rozstali. Wówczas plotkowano, że partner Śleszyńskiej dopuścił się zdrady. Ostatecznie gwiazda postanowiła dać szansę ukochanemu. Niestety, ten związek nie przetrwał próby czasu.

Gdy informacja o rozstaniu wyszła na jaw, Śleszyńska nie chciała tego komentować. Wtedy z tygodnikiem "Twoje imperium" zgodził się porozmawiać jej były partner.

- Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej trzeciej osoby. Po prostu tak wyszło. Nic więcej - skomentował.

Minęło trochę czasu. Ten sam tygodnik skontaktował się z aktorką, by zapytać, jak wygląda dziś jej życie.

Śleszyńska przyznała, że niedawno ożenił się jej syn Mikołaj. Ma wspaniałą synową i dogaduje się z jej rodzicami.

Sama o miłości teraz nie myśli. Dziennikarka zapytała, czy Śleszyńska jest gotowa na nową miłość. Ta odpowiedziała, że jeszcze nie. "Rozstania dzieją się niespodziewanie i znienacka" - skomentowała.

Powiedziała też parę słów o byłym partnerze.

"Niech Jacek idzie swoją drogą. Dużo fajnych chwil przeżyliśmy razem, zostaną w mojej pamięci. Życzę mu powodzenia, ale sama o nowej miłości nie myślę, bo mam dużo do zrobienia" - powiedziała.

Pierwszym mężem Śleszyńskiej był Wojciech Magnuski. Z nim ma syna Mikołaja. Następnie aktorka związana była z Piotrem Gąsowskim - mają dwoje dzieci razem. Rozstanie z Piotrem nie należało do najłatwiejszych. Tym bardziej, że niedługo później aktor związał się z Anną Głogowską z "Tańca z gwiazdami". Z Brzosko poznała się... na basenie. Każde było tam ze swoimi dziećmi. Aktorka w wywiadach unikała odpowiedzi na pytania o ślubie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (69)
Zobacz także