Trwa ładowanie...

Hanna Lis wraca do telewizji. Poprowadzi nowy program w TVN Style - "Bez planu"

Share
Hanna Lis wraca do telewizji. Poprowadzi nowy program w TVN Style - "Bez planu"
Źródło: AKPA
d3zcmqh

Odkąd Hanna Lis zdecydowała się na udział w "Azja Express", jest typowana na nową gwiazdę TVN. Wszystko wskazuje na to, że jej pozycja w stacji jeszcze bardziej się umocni, bowiem już od września br. dziennikarka poprowadzi autorski program na antenie TVN Style - "Bez planu".

Prezenterka będzie zwiedzała świat od kuchni - i to dosłownie. Odwiedzi restauracje m.in. w takich krajach jak Włochy, Szwecja, Portugalia i Rumunia. Spróbuje dowiedzieć się, jak wygląda praca w zagranicznych knajpach, skosztuje tamtejszych potraw i odkryje nowe smaki na lokalnych bazarach.

d3zcmqh

- Najbardziej charakterystycznych regionalnych specjałów będzie szukała w małych, ukrytych przed turystami restauracjach i jadłodajniach. Hanna Lis nie byłaby sobą, gdyby nie zajrzała na zaplecze każdego lokalu. Zrobi wszystko, żeby szefowie kuchni zdradzili jej chociaż kilka tajników swoich niesamowitych dań. Porozmawia z dostawcami produktów, odwiedzi producenta wina i wstąpi do przydomowej wytwórni serów. Zajrzy także na lokalne bazary, gdzie spróbuje potraw przyrządzanych i sprzedawanych na ulicy - potwierdziła Joanna Górska, szefowa PR TVN, w rozmowie z jednym z portali.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: zwiastun "Azja Express". Celebryci "walczą o przetrwanie"

d3zcmqh

Podziel się opinią

Share
d3zcmqh
d3zcmqh