Chcą ją w "Tańcu z gwiazdami". Hanna Lis mówi "nie". "Czytałam, że poszło o pieniądze"

Hanna Lis wielokrotnie dostawała propozycję wystąpienia w "Tańcu z gwiazdami". Czemu zawsze odmawia?
Hanna Lis wielokrotnie dostawała propozycję wystąpienia w "Tańcu z gwiazdami". Czemu zawsze odmawia?
Źródło zdjęć: © AKPA

17.05.2023 16:37, aktual.: 18.05.2023 00:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hanna Lis wyliczyła, ile razy odmawiała producentom "Tańca z gwiazdami". Za każdym razem powód był ten sam, chociaż domysły różne. Teraz zdradziła, o co tak naprawdę chodzi.

"Taniec z gwiazdami" to dla uczestników okazja, aby nie tylko wypromować się czy po prostu podszkolić w sztuce tanecznej, ale też dobrze zarobić. Jak wynika z szacunków Plejady, najbardziej powszechna stawka w ostatnich latach wynosiła 10 tys. zł za odcinek, ale niektórzy mogli liczyć na ekstra wynagrodzenie.

Małgorzata Rozenek o swoich zarobkach. Mówi, jaki procent jej dochodów pochodzi z social mediów

Agnieszka Radwańska i Helena Vondrackova wynegocjowały po 20 tys. zł. Katarzyna Figura miała zainkasować 50 tys., ale rekord należy do Edyty Górniak, która zażyczyła sobie ponoć 10 tys. więcej.

Jest szereg gwiazd, które nie dają się skusić na udział w show za żadne skarby świata. Należą do nich m.in. Doda, Kayah, Borys Szyc, Michał Żebrowski czy Hanna Lis. O tej ostatniej media rozpisywały się, jakoby zbyt wysoko ceniła się w rozmowach z produkcją programu i stawiała zaporowe warunki finansowe.

- Właśnie gdzieś czytam, że "poszło o pieniądze". Totalna bzdura. Propozycja padła 187. razy. I 187. raz grzecznie podziękowałam. Zajęło mi to, może, 10 sekund. To jest już nawet zabawne, bo dzwonią do mnie co rok, a ja co roku tradycyjnie odpowiadam, że bardzo dziękuję i żeby już więcej nie dzwonili. A po roku... - przedstawiła fakty dziennikarka w rozmowie z Plejadą.

Najbliższa 14. edycja "Tańca z gwiazdami" przewidziana jest na wiosnę 2024 r.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat finały tegorocznej Eurowizji, rozprawiamy o "Yellowstone" z Kevinem Costnerem oraz polecamy trzy książki, od których nie będziecie mogli się oderwać w maju. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także