Trwa ładowanie...

Hanna Lis dalej bez pracy: "To niemożliwe żebym wróciła do TVP"

Hanna Lis skomentowała plotki dotyczące jej powrotu do telewizji. Gdzie znajdzie się dla niej miejsce? Podobno pracuje już nad nowym projektem.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Hanna Lis dalej bez pracy: "To niemożliwe żebym wróciła do TVP"Źródło: East News, fot: Kamil PIKLIKIEWICZ
d2idtr0

Od czasu, gdy TVN zrezygnował z jej programu "Bez planu", Hanna Lis nie ma żadnych zobowiązań zawodowych. Co chwila pojawiają się nowe pogłoski o tym, gdzie mogłaby zagrzać miejsce, lecz póki co prezenterka nie jest związana z żadną stacją. Ostatnio zdementowała plotki o rozpoczęciu współpracy z kanałem informacyjnym Polsatu.

- Polsat News? Jestem bardzo tym zaskoczona, bo ja, proszę mi wierzyć, nic na ten temat nie wiem. Nie wiem, jak można powiedzieć, że ja wracam, bo ja nawet nie określiłam się, że idę to telewizji, a już ktoś mówi, że ja wracam - mówi "Super Expressowi" Hanna Lis.

- Na tym polega życie dorosłego człowieka, że się pracuje, żeby zarabiać pieniądze. Wiadomo, że pójdę do pracy, ale nie nazwałabym tego powrotem. Powrót byłby wtedy, kiedy ja bym sobie mogła wrócić do TVP, co, jak rozumiecie państwo, jest niemożliwe. Albo w ogóle do telewizji. Ja nawet nie określiłam się, czy ja wracam do telewizji. To są czyste, żywe spekulacje - powiedziała dziennikarka "Super Expressowi".

d2idtr0

Okazuje się, że mąż, Tomasz Lis, wcale nie zaoferował jej pracy w swoim serwisie internetowym. Tak czy inaczej, Hanna pracuje już nad nowym projektem. Nie chce jednak zdradzać szczegółów.

- Nie chcę jeszcze na ten temat mówić, dlatego że jakby termin nie jest do końca określony. Czy będę pracowała na wizji? Nie chcę niczego precyzować, bo jak ostatnio coś palnęłam w rozmowie z kimś, to wyszło, że będę w "Na Temat", w którym nie będę. Jak będę gotowa, żeby na temat tego nowego projektu rozmawiać, to się na ten temat wypowiem - zdradza prezenterka w "Super Ekspressie".

Czekacie na jej kolejny program?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2idtr0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2idtr0
d2idtr0