Halina Kunicka zdradza, co dzieje się w związku Jopek - Kydryński.

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński wciąż oficjalnie nie przyznali się do rozstania.
fot. Pro�czyk/AKPA
Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński wciąż oficjalnie nie przyznali się do rozstania. fot. Pro�czyk/AKPA

19.02.2022 14:45, aktual.: 19.02.2022 16:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Halina Kunicka, mama Marcina Kydryńskiego świętowała swoje 84. urodziny. Jednemu z tygodników udzieliła szczegółowego wywiadu na temat swojego życia. Nie mogło zabraknąć w nim informacji o małżeństwie syna i Anny Marii Jopek i ich synach.

To, co dzieje się w związku Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego, już dawno stało się głośnym tematem rozważań. Od dawna media donoszą, że para mimo formalnego trwania w małżeństwie, żyje osobno. Piosenkarka, jeśli nie jest w zawodowych rozjazdach, spędza czas w domu w Japonii lub Lizbonie. Marcin odkrywa Afrykę albo zaszywa się na Mazowszu.

Spekulacje trwają już od roku 2013, kiedy to opublikowano intymne zdjęcia Jopek w towarzystwie jednego z muzyków z jej zespołu, Krzysztofa Herdzina

Halina Kunicka obchodziła ostatnio 84. urodziny. fot. Niemiec/AKPA
Halina Kunicka obchodziła ostatnio 84. urodziny. fot. Niemiec/AKPAAKPA

Dziś, pomimo tego że oficjalnie wciąż są małżeństwem, żyją osobno. Oboje twierdzą, że to kwestia wyboru.

"Jesteśmy parą samotników. Oboje szanujemy naszą samotność. Pozwalamy sobie nawet na ten luksus, by każde z nas mogło się tą samotnością nacieszyć do woli" - powiedziała Anna Maria Jopek "Gali".

To, że w małżeństwie Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego nie dzieje się najlepiej, sugerowała również sama teściowa Anny Marii - Halina Kunicka. Zdradziła w rozmowie z "Dobrym Tygodniem", że "kiedyś Ania i Marcin byli bardzo blisko i żyli tym samym życiem, ale to się zmieniło". Wybrzmiały też słowa, jakoby Jopek skupiona była tylko na swojej karierze. To zapewne dla legendarnej piosenkarki jest trudne, sama przeżyła z mężem, Lucjanem Kydryńskim, prawie 40 lat!

Kunicka przyznaje jednak z radością, że ostatnio poprawiły i spotęgowały się jej kontakty z wnukami, czyli Franciszkiem i Stanisławem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (143)
Zobacz także