Trwa ładowanie...
d4c06zf

Hafthor Bjornsson czyli Góra z "Gry o Tron" pobił rekord w martwym ciągu!

Olbrzym z kultowej "Gry o Tron" podniósł aż 501 kilogramów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Góra z "Gry o Tron" ma ponad 2 metry wzrostu!
Góra z "Gry o Tron" ma ponad 2 metry wzrostu!
d4c06zf

Hafthor Bjornsson nie bez powodu ma tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata. Właśnie pobił rekord w martwym ciągu (podnoszenie z podłoża ciężaru do momentu, w którym wykonujący ćwiczenie ma proste plecy oraz nogi w kolanach), podnosząc 501 kilogramów!

Na swoim instagramowym koncie napisał:

"Nie mam słów. Co za wspaniały dzień, który zapamiętam do końca życia. Wiedziałem, że chcę to zrobić, a jak już coś postanowię, gonię za tym, jak pies za kością!" Na tym filmiku możecie zobaczyć ten niesamowity, niemal nadludzki wyczyn!

Hafþór Júlíus Björnsson, czyli serialowy Gregor "Góra" Clegane, ma 31 lat i już zdążył rozsławić swoje imię nie tylko dzięki "Grze o tron". Zanim zainteresował się aktorstwem, był koszykarzem i światowej sławy strongmanem. Imponująca muskulatura i 206 cm wzrostu czynią z niego idealnego "Górę".

d4c06zf

Nota bene, Björnsson jest niższy od innego serialowego giganta – Hodora (Kristian Nairn), który mierzy 210 cm.

Björnsson od półtora roku jest mężem Kelsey Morgan Henson. Kobieta pokazuje na Instagramie, że tak jak mąż uwielbia spędzać czas na siłowni. Ale raczej nie ma co liczyć, że będzie go naśladować w biciu rekordów, podnosząc ciężary. Małżonka "Góry" ma 157 cm wzrostu (tyle samo, co Emilia Clarke grająca Daenerys) i waży 53 kg.

Na tym filmiku możecie zobaczyć, jak groźny "Góra" robi pompki ze swoją malutką żoną na plecach:

d4c06zf

Podziel się opinią

Share
d4c06zf
d4c06zf