Trwa ładowanie...
d1x9rci
teoria wielkiego podrywu

Gwiazdy "Teorii wielkiego podrywu" z coraz większymi pieniędzmi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazdy "Teorii wielkiego podrywu" z coraz większymi pieniędzmi
d1x9rci

Wygląda na to, że gwiazdy "Teorii wielkiego podrywu" otrzymają niedługo kolejne podwyżki.

We wrześniu ma ruszyć emisja 10. sezonu popularnego sitcomu. Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialik już Melissa Rauch już mówią coś o chęci podpisania kolejnych, wyższych kontraktów. Według szefa korporacji CBS, Glenna Gellera, mają na to szansę. - Jesteśmy pewni tego, że wszyscy zaangażowani w realizację "Teorii wielkiego podrywu" chcą, by serial nadal był realizowany i wiem, że Warner Bros. podpisze te umowy - powiedział dziennikarzom Geller.

Gwiazdy serialu już raz postawiły jego przyszłość pod znakiem zapytania. W 2014 roku Parsons, Galecki i Cuoco wspólnie zażądali podwyżek. Negocjacje były trudne i opóźniły realizację nowych odcinków, ale aktorom udało się dopiąć swego. Według nieoficjalnych informacji trójka ta zarabia prawie po milion dolarów za odcinek, a do tego otrzymuje procent od dochodów z produkcji.

Nowe negocjacje już się rozpoczęły.

Przypomnijmy, że bohaterami "Teorii wielkiego podrywu" są naukowcy i fani science fiction. Cykl opowiada o ich perypetiach w życiu prywatnym, szczególnie o problemach z kobietami. W Polsce serial emituje Comedy Central.

d1x9rci

Podziel się opinią

Share
d1x9rci
d1x9rci