Trwa ładowanie...
paweł królikowski

Gwiazdy seriali w tanecznej produkcji

Share
Gwiazdy seriali w tanecznej produkcji
Źródło: AKPA
dvy8847

Do najnowszej offowej produkcji "Dancing 4 You" reżyser i główny bohater Roland Rowiński postanowił zaprosić najbardziej znanych i lubianych aktorów serialowych.

Wśród nich znalazła się Katarzyna Cichopek wcielająca się w postać Kajki. "Moja postać jest celebrytką, lekko trzpiotowatą, ale wyrazistą. Szczęśliwą prywatnie, bo ma męża i dziecko. Zadowoloną z życia zawodowego, ale nadal czekającą na swoją wielką szansę. Dostaje taką propozycję, ale niestety musi się rozebrać" - mówi Katarzyna Cichopek.

W nowej tanecznej produkcji zagrała również Magdalena Walach, która wcieliła się w postać kierowniczki produkcji spektaklu. "Iza jest postacią, która załatwia mnóstwo spraw organizacyjnych. Zarówno tych ciemnych, jak i wszelkich stricte produkcyjnych. Mój wątek kończy się jednak w momencie, gdy rozpoczyna się cała historia głównych bohaterów" - ubolewa Magdalena Walach.

Opowieść o tanecznej miłości rozpoczyna się na scenie, gdzie pomiędzy dojrzałą tancerką a reżyserem rodzi się uczucie. W główną postać Izydory wciela się Edyta Kozak. Reżyserem, który skradnie jej serce będzie Roland Rowiński.

dvy8847

Po wielu modyfikacjach scenariusz filmu, inspirowany spektaklem teatru tańca "Dancing for you longer than one minute" Edyty Kozak i Rolanda Rowińskiego, został zekranizowany, a jego efekty zobaczymy latem na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

TE AKTORKI SYPIAJĄ Z REŻYSEREM „M JAK MIŁOŚĆ” ]( http://teleshow.wp.pl/ostalowska-ma-romans-z-rezyserem-m-jak-milosc-6026595205461121g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dvy8847

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvy8847
dvy8847