Gwiazdy po raz pierwszy będą gotować w "Hell's Kitchen". Kto to będzie?

17.03.2015 12:54, aktual.: 17.03.2015 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka i prezenter, znany m.in. z teleturnieju "Idź na całość", wspólnie z uczestnikami "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" będą musieli przygotować dania, których smak i wygląd będzie oceniał Wojciech Modest Amaro. Elżbieta i Zygmunt nie mogą liczyć na taryfę ulgową ani ze strony piekielnego szefa, ani jego zastępców, Pauliny Sawickiej i Piotra Ogińskiego.

- Na początku myślałam, że będzie to fajna zabawa, będzie wesoło. A tu się okazało, że nie jest mi do śmiechu. Było piekielnie ciężko. Strasznie waliło mi serce i gdy stanęłam w "Hell's Kitchen" poczułam się kompletnie bezsilna. Miałam wrażenie, że nic nie potrafię, nic nie pamiętam i nic nie wiem - wspomina Elżbieta Romanowska.

- Starałem się głównie nie przeszkadzać uczestnikom. Cieszy mnie to, że byłem traktowany tak samo jak osoby, które walczą o nagrodę główną. Jestem zaskoczony, ponieważ gotując wspólnie z uczestnikami udzieliły mi się emocje, które panują tam, na co dzień. Poza tym byłem bardzo ciekawy, jak moją pracę oceni sam szef Amaro - mówi Zygmunt Chajzer.

Co ciekawe, gwiazdy będą musiały wziąć udział w karze i nagrodzie. Kto będzie cieszył się ze zwycięstwa? Komu przyjdzie przełknąć gorycz porażki? Przekonamy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie.

Obraz
© (fot. Polsat)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także