Trwa ładowanie...
d2evwtu
Informacja prasowa

Gwiazdy na gwiazdkę w Polsat Romans

Plejada gwiazd zagości na ekranie w świątecznym repertuarze kanału Polsat Romans. Zobaczymy m.in. Julię Roberts w roli Złej Królowej, Whoopi Goldberg jako dziewczynę, która przestała wierzyć w świętego Mikołaja czy Megan Follows, niezapomnianą Anię z Zielonego Wzgórza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Left to right.) Julia Roberts and Lily Collins star in Relativity Media's Untitled Snow White Project.
(Left to right.) Julia Roberts and Lily Collins star in Relativity Media's Untitled Snow White Project. (Materiały prasowe)
d2evwtu

Raper z krwi i kości grający w filmie familijnym – niemożliwe? A jednak. Ice Cube, bo o nim mowa, jest jednym z najbardziej znanych raperów w Ameryce. Mimo iż nagrał 9 albumów studyjnych, z czego 7 z nich pokryło się Złotem lub Platyną, to jednak nie ograniczył swoich artystycznych ambicji tylko do muzyki. Na przestrzeni lat wystąpił w 33 filmach, a 26 razy zagrał główną rolę. I właśnie w Wigilię w Polsat Romans zobaczymy go w komedii familijnej „Jak długo jeszcze?”, gdzie gra pierwszoplanową postać. Film opowiada historię małżonków, którzy szukając ciszy i spokoju, sprzedają apartament na zatłoczonym Manhattanie i zamierzają wybudować własny dom na pozornie idyllicznych przedmieściach. Okazuje się jednak, że realizacja planów nie jest wcale taka łatwa. Emisja filmu: 24 grudnia o 21:00.

W Boże Narodzenie ekranem zawładną kobiety. Zobaczymy m.in. filmy:
Ania z Zielonego Wzgórza cz. 2” czyli adaptację nieśmiertelnej powieści Lucy Maud Montgomery.
Po latach rudowłosa Ania Shirley (w tej roli Megan Follows) zostaje nauczycielką w miejscowej szkole. Nadal jednak marzy o karierze pisarskiej i tworzy kolejne opowiadania. Tymczasem zwalnia się posada nauczycielki w elitarnej szkole w Kingsport. Ania staje przed trudnym wyborem: czy opuści bliskich i swoje ukochane Zielone Wzgórze.
Emisja filmu: 25 grudnia o 14:35.

Królewna Śnieżka” w wersji komedii jak z bajki z nutką magii i romansu w baśniowej obsadzie. W roli Śnieżki rewelacyjna Lily Collins, a w roli Złej Królowej wystąpi doskonała jak zawsze Julia Roberts.
Królewna Śnieżka wiedzie szczęśliwe życie dopóki nie zjawia się Zła Królowa i podstępem przejmuje władzę nad krainą. Królowa większość energii wkłada w walkę z pierwszymi oznakami starzenia się, toteż nic nie kłuje jej w oczy tak bardzo, jak uroda Śnieżki. Dziewczyna musi zniknąć. Z pomocą sługi ucieka do lasu, gdzie zaprzyjaźnia się z siedmioma krasnalami-rabusiami. Zła Królowa odkrywa tymczasem, że zubożała, na co najlepszym ratunkiem może być bogaty mąż. Najlepszy kandydat (Armie Hammer) ma tylko jedną wadę: zupełnym przypadkiem zakochał się wcześniej w Śnieżce.
Emisja filmu: 25 grudnia g. 21:00.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Drugiego dnia Świąt w Polsat Romans zobaczymy:
Zdobywcę Złotych Globów, Idrisa Elbę w dramacie „Moje córki”. Jest to wzruszająca historia Monty’ego, który jest mechanikiem samochodowym i samotnym ojcem wychowującym swoje trzy córki. Z trudem wiąże koniec z końcem jednak kiedy sąd przyznaje opiekę nad dziećmi jego zamieszanej w handel narkotyków byłej żonie, postanawia za wszelką cenę odzyskać dziewczynki. W swojej sprawie Monty prosi o pomoc Julię, wziętą panią adwokat. Niespodziewanie pomiędzy piękną adwokatką i biednym mechanikiem zaczyna rozkwitać uczucie.
Emisja filmu: 26 grudnia g. 21:00.

d2evwtu

Późnym wieczorem ekranem zawładnie kolejna utytułowana postać, zdobywczyni Oscara – Whoopi Goldberg – w komedii „Zawód Święty Mikołaj” wystąpiła w roli Lucy Cullins, dziewczny, która już w dzieciństwie przestała wierzyć w Świętego Mikołaja.
Po niespełnionej prośbie dziewczynka uznała, że Boże Narodzenie jest wielkim oszustwem. Dorosła już Lucy jest producentem kanału kablowego, który namawia widzów do zakupów. Postanawia zatrudnić jako Świętego Mikołaja w serii reklamówek starszego dżentelmena, który nazywa się Nick. Okazuje się, że to on jest prawdziwym Świętym Mikołajem. Ponad dwustuletni Nick jest w fatalnej sytuacji. Czeka go obowiązkowa emerytura ze względu na sędziwy wiek. Musi znaleźć kogoś, kto zastąpi go na następne dwa stulecia. Osobą, którą sobie wybrał na następcę, jest właśnie Lucy Cullins.
Emisja filmu: 26 grudnia g. 23:05.

Aktualny program telewizyjn sprawdzicie tutaj.

d2evwtu

Podziel się opinią

Share
d2evwtu
d2evwtu