Rozrywka"Gwiazdy na dywaniku": Horodyńska po raz pierwszy komentuje odejście Malinowskiej

"Gwiazdy na dywaniku": Horodyńska po raz pierwszy komentuje odejście Malinowskiej

"Gwiazdy na dywaniku": Horodyńska po raz pierwszy komentuje odejście Malinowskiej
Źródło zdjęć: © AKPA

15.03.2012 12:36, aktual.: 25.11.2013 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po kilkuletniej współpracy przy programie ”Gwiazdy na dywaniku” duet Horodyńska i Malinowskazakończył swoją działalność. Z produkcji Polsat Cafe odeszła Malinowska, nie precyzując przyczyn rozstania ze stacją i koleżanką z branży mody. Niedawno po raz pierwszy w tej sprawie głos zabrała Horodyńska, wyjaśniając dlaczego zamiast z Malinowską pracuje teraz z Adą Fijał.

W rozmowie z dziennikarzem stacji RMF FM stylistka po raz pierwszy skomentowała zmiany personalne w programie ”Gwiazdy na dywaniku”. Tym samym Joanna Horodyńska, zaprzeczyła medialnym doniesieniom na temat osobistego konfliktu, który miał poróżnić gospodynie show i w efekcie doprowadzić do zerwania współpracy:
- Myśmy się nie poróżniły. Myśmy inaczej funkcjonowały, Karolina miała swój świat, ja miałam swój świat i nie było takiego łącznika - tajemniczo wyjaśniała stylistka, wskazując na poszczególne różnice miedzy nimi, które utrudniały współpracę w programie:
- Nawet jeśli chodzi o styl ubierania się. Karolina tym się nie zajmowała i nie chciała do tego podejść perfekcyjnie jak ja chciałam, bo też ma inne życie inne sprawy: dzieci męża i nie zawsze miała czas na szukanie nowych spodni czy nowej sukienki. Ale z drugiej strony też znam takie kobiety, które też tak mają i potrafią to pogodzić. Natomiast Karolina miała ten swój świat i myślę, że ją to też zaczęło troszkę męczyć, bo zaczęła być odbierana, że może nie jest najlepiej ubrana. To ją bolało a nie potrafiła jakoś się do tego zdystansować, powiedzieć "mam to gdzieś". Nie było między nami żadnej kłótni - podkreśliła po raz kolejny Horodyńska.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także