Trwa ładowanie...

Gwiazdy i tancerze "Tańca z gwiazdami" na Święta Wielkanocne!

d2nzfkq

Życzymy Wam tego, żebyście te święta spędzili bardzo radośnie w gronie najbliższych, dużo zdrowia i mokrego dyngusa - życzą Mister Polski Rafał Jonkisz i jego nauczycielka tańca Walerija Żurawlewa. Rafał wyjeżdża do swojego rodzinnego Rzeszowa, a co będą robić inne gwiazdy?

Ania Karczmarczyk zdradziła, że w Wielkanoc wybierze się z rodziną na długi spacer na Stare Miasto co stało się już ich tradycją. Jej taneczny parter Jacek Jeschke cieszy się, ze będzie mógł spotkać i pożartować w rodzinnym gronie. Hania Żudziewicz, spędzi część świąt na sali treningowej na szkoleniu tanecznym w Austrii. Wracam dopiero w niedzielę wieczorem - mówi tancerka.

Święta spędzę w Anglii wraz z rodziną. Będą tam wszystkie moje siostry oraz mama i tata i dalsi krewni - zdradza z kolei Izu Ugonoh, chyba największe taneczne objawienie tej edycji.

d2nzfkq

Z Wielkiej Brytanii przyjeżdża do nas moja starsza siostra Jola, więc w sobotę z siostrzenicami pójdziemy ze święconką. Wielkanocną niedzielę spędzimy zaś rodzinnie u mojej mamy - mówi Agnieszka Kaczorowska.

Ja zjem kaczkę z ćwikłą - deklaruje odważnie Tomek Barański, a Kasia Stankiewicz zapewnia, że ona na kaczkę będzie tylko patrzeć.

Zobaczcie ostatni przedświąteczny trening oraz życzenia które złożyli Kasia Stankiewicz i Tomek Barański!

d2nzfkq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nzfkq