Trwa ładowanie...

Gwiazdy Festiwalu "Dozwolone od lat" obchodzą Święto Polskiej Muzyki i Plastyki

Share
Gwiazdy Festiwalu "Dozwolone od lat" obchodzą Święto Polskiej Muzyki i Plastyki
Źródło: mat. prasowe
d46ktsh

Specjalne życzenia kierują do gwiazd, które już 12 czerwca zagrają na festiwalu „Dozwolone od lat 18” - Niech Wasze przeboje niezmiennie łączą i wychowują kolejne pokolenia, budując historię polskiej piosenki. Ogromnie cieszymy się, że będziemy świadkami spotkania legend polskiej sceny muzycznej na Stadionie Wrocław.

Bardzo dziękuję za życzenia. Wierzę, że polska muzyka ma swoje święto każdego dnia, zmieniając nasz świat na pogodniejszy i przyjemniejszy. Piosenka jest dobra na wszystko – podpisuję się pod tym stwierdzeniem z całym przekonaniem. Zapraszam na festiwal „Dozwolone od lat 18” to będzie prawdziwe święto polskiej piosenki – mówi Krzysztof Krawczyk, gwiazda festiwalu.

d46ktsh

Z okazji Święta Polskiej Muzyki i Plastyki zorganizowano konkurs dla najmłodszych sympatyków polskiej piosenki. Uczestnicy powinni przesłać swoje prace plastyczne inspirowane tekstami ulubionych polskich piosenek. Namalujcie wasz muzyczny świat, podpiszcie tytułem piosenki i wyślijcie zdjęcie pracy na adres festiwal@my-music.pl. Organizatorzy na Wasze prace czekają do 24 maja. 10 laureatów otrzyma zestawy płyt „Dziecięce Przeboje” oraz „Young Stars 2015”, a zwycięzca wraz z rodzicami zostanie zaproszony na spotkanie z artystami podczas Festiwal „Dozwolone od lat 18”.

„Dozwolone od lat 18” to największy festiwal polskiej piosenki, jaki odbędzie się w 2015 roku. Na jednej scenie zagrają mistrzowie polskiej estrady: Maryla Rodowicz, Jerzy Połomski, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Grażyna Łobaszewska, Wojciech Gąssowski oraz Czerwone Gitary. Imprezę poprowadzi Robert Janowski.

Bilety w cenie już od 29 złotych do nabycia na eBilet.pl, Eventim.pl oraz w salonach Empik. Wszystkie informacje o Festiwalu Wrocław „Dozwolone od lat 18” znajdują się na stronie: www.dol18.pl

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d46ktsh

Podziel się opinią

Share
d46ktsh
d46ktsh