Gwiazdy deklarują - #zbieramnafure - Bieg w Sukniach Ślubnych już w niedzielę!

Gwiazdy deklarują - #zbieramnafure - Bieg w Sukniach Ślubnych już w niedzielę!
Źródło zdjęć: © mat. prasowe

10.09.2015 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak, ale nie dla siebie, a dla Ani Krupy – podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, dla której organizowana jest II edycja „TLC – Biegu w Sukniach Ślubnych”. Tej imprezy nie można przegapić! Charytatywny „Bieg” obędzie się już w najbliższą niedzielę, 13 września, o godzinie 10.00 w warszawskim Parku Agrykola.

Ania jest osobą niepełnosprawną, której historia wzrusza, a postawa zasługuje na największy podziw. Samochód jest jej niezbędny do codziennego życia, dlatego postanowiliśmy zmierzyć się z wyzwaniem zebrania funduszy na "furę" dla niej. Do wspólnej akcji charytatywnej zaprosiliśmy także wiele Gwiazd i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak duży jest odzew. Ich zaangażowanie i wsparcie dla Ani możecie Państwo zauważyć nie tylko w social mediach, ale przekonacie się o tym również już w najbliższą niedzielę, podczas II edycji TLC – Biegu w Sukniach Ślubnych” – mówi Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle w Discovery Networks.

Swoje poparcie dla akcji wyrazili już, m.in.: Joanna Jabłczyńska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Zosia Ślotała, Paulina Holtz, Marta Wierzbicka, Natalia Siwiec, Katarzyna Zielińska, Anna Oberc, Katarzyna Cichopek, Marta Szulawiak-Turska, Anna Kerth, Aleksandra Mikołajczyk, Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Kępka, Grażyna Wolszczak, Agata Nizińska, Monika Mrozowska, Aneta Todorczuk-Perchuć, Stefano Terrazzino i oczywiście Anna Dymna. Wiele z tych osób będzie można również zobaczyć już w najbliższą niedzielę na linii startu Biegu w Sukniach Ślubnych.

Drogie Panny, Panie i… Panowie, wszyscy fani biegania – przypominamy! Liczy się dobra zabawa w szczytnym celu. Przed Wami do pokonania dystans 1 kilometra. Na zwyciężczynie biegu czekają atrakcyjne nagrody.

Obraz
© (fot. mat. prasowe)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także