Trwa ładowanie...

Gwiazdor z "Tańca z Gwiazdami" zatrzymany przez policję!

Gwiazdor z "Tańca z Gwiazdami" zatrzymany przez policję!Źródło: AKPA
d3hgrd7
d3hgrd7

[

]( http://www.fakt.pl )

Szok! Tancerz Jan K., gwiazdor tanecznego show TVN-u, zatrzymany przez policję. A wszystko przez to, że gwiazdor miał złamać sądowy zakaz prowadzenia auta. Zakazano mu wsiadać za kierownicę, bo w tamtym roku policja miała go złapać na jeżdżeniu na podwójnym gazie.

Taneczny partner Edyty Górniak z TVN-owskiego show "Taniec z Gwiazdami" ma przechlapane. Policja potwierdziła, że zatrzymała 37-letniego obywatela Czech Jana K. Na prowadzeniu auta mimo sądowego zakazu grozi mu za to do 2 lat więzienia.
Lokalni dziennikarze z Lwówka Śląskiego powołują się na źródła w policji i prokuraturze. - Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali w niedzielę na ulicy Betleja w Lwówku Śląskim samochód marki Skoda którym kierował obywatel Czech Jan K. Po przeprowadzeniu szczegółowej kontroli okazało się, że kierowca ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów ponieważ wcześniej był karany za jazdę pod wpływem alkoholu – miał powiedzieć Marek Madeksza, rzecznik prasowy policji w Lwówku Śląskim.

d3hgrd7

Nieoficjalnie wiadomo, że celebryta poddał się dobrowolnie karze. Sprawą zajmie się Prokuratura Rejonowa w Lwówku Śląskim. – Doszło do takiego zdarzenia, czekamy obecnie na wszelkie akta z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. Kiedy zapoznamy się z aktami będziemy mogli coś więcej powiedzieć na ten temat – powiedział dziennikarzom Jerzy Szkapiak, Prokurator Rejonowy w Lwówku Śląskim.

Jak donosi serwis www.lwowekslaski.net Jan K. w maju ubiegłego roku został zatrzymany przez stołeczną policję za jazdę po alkoholu. Za przestępstwo został skazany prawomocnym wyrokiem karnym. W niedzielę złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Czeka go teraz sprawa karna przed lwóweckim sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Książkiewicz z matką. Wyglądają jak siostry!

d3hgrd7

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3hgrd7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hgrd7