Trwa ładowanie...

Gwiazdor disco polo dostał swój program! Czym zajmie się Radek Liszewski z "Weekendu"?

Cała Polska usłyszała o nim dzięki przebojowi "Ona tańczy dla mnie". Teraz Radek Liszewski poprowadzi swój program. Czy okaże się on sukcesem?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Gwiazdor disco polo dostał swój program! Czym zajmie się Radek Liszewski z "Weekendu"?Źródło: Facebook.com
d2y2nzc
d2y2nzc

Polacy coraz chętniej przyznają, że słuchają muzyki disco polo. Koncerty zespołów tego gatunku przyciągają tysiące ludzi, a artyści zarabiają prawdziwe krocie. Wiosną nad tym zjawiskiem postanowiła pochylić się nawet TVP, emitując dokument "Discopoland". Jedną z największych gwiazd disco polo jest Radek Liszewski, lider "Weekendu".

W programie "Top Star Exclusive" emitowanym na Polo TV, Radek będzie prezentował wybrane przez siebie teledyski. Pokaże swoje ulubione taneczne klipy, a także zdradzi przy jakiej muzyce lubi się relaksować. Czy wśród wybranych przez niego piosenek disco polo będą utwory innych gwiazd gatunku, takich jak Zenek Martyniuk czy grupa Akcent? Fani na pewno będą tego ciekawi.

To nie pierwszy raz, gdy Radek Liszewski występuje w telewizji, był już jurorem w programie "Disco Star". Teraz będzie miał okazję nie tylko oceniać innych, ale też powiedzieć więcej o sobie. Wróżycie mu sukces?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2y2nzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y2nzc