Trwa ładowanie...
d19v795
Gwiazdor "Azja Express" nagrał teledysk. Nie było łatwo go nakręcić

Gwiazdor "Azja Express" nagrał teledysk. Nie było łatwo go nakręcić

Leszek Stanek podbija serca widzów w show "Azja Express", gdzie partneruje Izabelli Miko. Para typowana jest nawet na faworytów wielkiego wyścigu celebrytów. Stanek radzi sobie też świetnie poza programem - właśnie wydał teledysk do swojego pierwszego singla zatytułowanego "Give me a hug". Zobaczcie klimatyczne wideo:
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d19v795

Teledysk do utworu "Give me a hug" powstał w Warszawie, a jego fabuła mocno nawiązuje do tekstu piosenki, który opowiada o przytulaniu właśnie. Na sam klip mialem milion pomysłów, a w kieszeni tego "jednego dolara" - śmieje się w rozmowie z WP Stanek. Bardzo zależało mi na tym, żeby teledysk oddawał klimat samej piosenki. Postanowiłem więc sięgnąć do mojej performatywnej twórczości i pozwolić, aby to życie napisało scenariusz i wyreżyserowało klip - dodaje poetycko.

Stanek w wideoklipie przytula przypadkowo spotkanych na ulicy ludzi. Pozytywny odbiór ułatwił pracę na planie, ale sprawił sporo problemów podczas montażu materiału. Przez caly dzień planu zdjęciowego przez moje ramiona "przewinęło się" dziesiątki fantastycznych ludzi. Znaczna wiekszość reagowała bardzo spontanicznie i pozytywnie. Najwiekszą trudnością było wybranie z pośród wielu godzin nagrań tych kilku ujęć, które oddałyby energię całego dnia przyjemnej "pracy" - zdradza gwiazdor.

d19v795

Leszek nie ukrywa, że liczy, iż udział w "Azja Express" pozwoli mu pokazać swoją twórczość szerszej publiczności. Mam nadzieję, że moja obecność w programie pozwoli mi pozyskać sympatię widzów, a tym samym zwrócić uwagę odbiorcy na inne moje projekty. W tym właśnie na moją muzykę - tłumaczy nam wokalista.

Podoba wam się jego debiutancki klip?

Leszek Stanek na planie teledysku "Give me a hug" Facebook.com
Leszek Stanek na planie teledysku "Give me a hug" (Facebook.com, Fot: Facebook)
Leszek Stanek AKPA
Leszek Stanek (AKPA)
d19v795

Podziel się opinią

Share
d19v795
d19v795