ycipk-38qlcc

Gwiazda TVP poparła protest przeciwko zmianom w sądownictwie. Zawrzało pod wpisem Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda hitów TVP, "M jak miłość" i "Kocham cię, Polsko", dołączyła do grona protestujących przeciwko zmianom w sądownictwie. Jej gest wielu zaskoczył, a w sieci zawrzało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan (ONS.pl)
ycipk-38qlcc

Aktorka na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z czwartkowego protestu i opatrzyła je komentarzem "Chemy weta! Wolne sądy! Wolność, równość, demokracja". Jej post był o tyle zaskakujący, że wielu fanów aktorki nie spodziewało się po niej takiego kroku. W końcu ma mocną pozycję w TVP, a odkąd za rządów Jacka Kurskiego dostawała coraz więcej wyzwań i możliwość prowadzenia programów, przyklejono jej łatkę ulubienicy prezesa, od czego się odcinała. Jej ostatni post dobitnie pokazał, że ma inne poglądy niż kierownictwo stacji.

Wielu internautów pogratulowało aktorce postawy i okazało jej wsparcie, a jej post zebrał ponad 13 tys. polubień. Wśród nich znalazła się także Karolina Korwin Piotrowska. Jednocześnie zauważyli, że taka deklaracja może przysporzyć jej sporo hejetrów. - Teraz panią zjedzą - pisał jeden z nich. Na falę hejtu nie trzeba było czekać.

ycipk-38qlcc
Instagram.com
Podziel się

Wśród wypowiedzi o protestach i zmianach w sądownictwie, znalazło się sporo krytykujących gest aktorki. Niektórzy użytkownicy nie kryli rozczarowania i stwierdzili, że nie będą już obserwować jej profilu, inni nie szczędzili jej przykrych słów.

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
ycipk-38qlcc

W jej obronie stanął kolega z programów "The Voice of Poland" i "Kocham cię, Polsko", Tomasz Kammel. Udostępnił jej post na swoim profilu, komentując dodatkowo z uznaniem "Tak jest! Zuch dziewczyna". Kurdej-Szatan w odpowiedziała "Kochamy Polskę Tomuś". Tym samym oboje wyrazili nie tylko swój sprzeciw wobec ostatnich wydarzeń, ale trudno się oprzeć wrażeniu, że jednoznacznie pokazali, że nie utożsamiają się z łatkami ulubieńców szefostwa TVP, którzy podporządkowują się obecnym rządom stacji.

Instagram.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-38qlcc

ycipk-38qlcc
ycipk-38qlcc