Gwiazda "M jak Miłość" zaprasza do... biblioteki

Gwiazda "M jak Miłość" zaprasza do... biblioteki
Źródło zdjęć: © AKPA

09.05.2008 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

16 maja Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku zaprasza na wyjątkową Biesiadę Literacką z Agnieszką Fitkau- Perepeczko.

Aktorka będzie opowiadała o swojej najnowszej książce "Śniadanie w łóżku i inne rozkosze kulinarne". Z pewnością nie zabraknie pytań o serial "M jak Miłość" i plany filmowe artystki.

Agnieszka Fitkau- Perepeczko w 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Od 1970 roku przez 10 lat była aktorką Teatru Komedia, gościnnie występowała w Teatrze Dramatycznym oraz Teatrze Rozmaitości w Warszawie. W 1981 roku wyjechała do Australii, gdzie pracowała głównie jako modelka.

Występowała także w australijskich serialach, m.in. w popularnych na początku lat 90. w Polsce Więźniarkach. Autorka książek : Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe zycie, Fascynacje kulinarne gwiazd, Fascynujące podróże gwiazd, S jak Serial, Na plan nie wpuszczać, Śniadanie w łóżku i inne rozkosze ... kulinarne.

Widzowie znają ją najlepiej z roli Simony w "M jak Miłość".

Spotkanie odbędzie się 16 maja w filii nr 2 WiMBP „Biblioteka Oliwska” ul. Opata J. Rybińskiego 9 o godz. 19.30. Wstęp wolny!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także