Trwa ładowanie...

Gwiazda "Dwóch i pół" miała poważny wypadek. Przed Sophie Winkleman długa rekonwalescencja

Sophie Winkleman, Brytyjka znana z amerykańskich seriali ma przed sobą długi powrót do zdrowia. Aktorka dochodzi do siebie po wypadku samochodowym.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Sophie Winkleman i Frederick Windsor
Sophie Winkleman i Frederick WindsorŹródło: Getty Images
dwafaj0

Jak donoszą zagraniczne media, aktorka miała poważny wypadek samochodowy. Auto, którym jechała, miało czołowe zderzenie. Z medialnych doniesień wynika, że do zdarzenia doszło dziesięć dni temu nieopodal Saffron Walden w Essex, gdy wraz z szoferem wracała do domu z planu filmowego. Jak relacjonował "Daily Mail", Winkleman, siedziała na tylnym siedzeniu. Z raportu wypadku wynika, że czołowe zderzenie spowodował kierowca drugiego samochodu, który chciał ominąć jelenia na drodze.

Aktorka prawdopodobnie ma złamaną stopę i uraz pleców. Oznacza to, że czekają ją tygodnie rekonwalescencji. Artystka znajduje się pod opieką lekarzy. W szpitalu niezwłocznie pojawiła się też jej rodzina i otoczyła troską.

37-letnia artystka jest znana najbardziej z serialu "Dwóch i pół", w którym partnerowała Ashtonowi Kutcherowi. Przed wypadkiem pracowała na planie nowopowstającego serialu "Trust", w którym gra u boku Hilary Swank i Donalda Sutherlanda.

dwafaj0

Niewielu wie, że Winkleman jest członkinią brytyjskiej arystokracji. Jej mąż, Frederick Windsor, jest członkiem rodziny królewskiej. Para doczekała się dwóch córek, Maud i Isabelli. Co ciekawe, Maud uczęszcza do tej samej szkoły w londyńskim Battersea, co książę Jerzy. Jak donosił "The Mail", odwiedził ją także teść, Michael, książę Kentu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dwafaj0

Podziel się opinią

Share
dwafaj0
dwafaj0