Trwa ładowanie...
d2vug50

Gwiazda "Barw szczęścia" wkrótce zostanie mamą! Aktorka jest w piątym miesiącu ciąży

Izabela Zwierzyńska, aktorka znana z roli Iwony w "Barwach szczęścia", a także ról teatralnych, jest w piątym miesiącu ciąży i wkrótce zostanie mamą. W życiu przyszłej mamy wszystko jest zaplanowane i zazwyczaj dopięte na ostatni guzik. Studia, małżeństwo i… dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Zwierzyńska
Izabela Zwierzyńska (Materiały prasowe)
d2vug50

W zajściu w ciążę aktorce pomagało urządzenie określające płodność. - Jest to kobiecy komputer cyklu, który łatwo pozwala określić dni płodne i niepłodne w cyklu. Jest także bardzo skuteczny jeśli chodzi o wykrywanie ciąży, co zabawne moją wykrył na trybie "możliwa ciąża", a 3 dni później na "pewna ciąża", wówczas gdy testy strumieniowe były negatywne - powiedziała Izabela Zwierzyńska.

W pierwszych miesiącach ciąży gwiazda "Barw szczęścia" nie czuła się najlepiej.
- Jestem obecnie w 5 miesiącu, więc myślę, że najgorsze już za mną. Pierwszy trymestr był trudny ze względu na dużą ilość pracy, mdłości i potrzebę snu. Nie miałam apetytu, więc musiałam się trochę zmuszać do jedzenia, a dodatkowo pogoda nie sprzyjała spacerom. Na szczęście teraz czuję super moc, mam więcej siły niż 2 miesiące temu i korzystam z uroków wiosny. Od zawsze miałam zdrową, zbilansowaną dietę, teraz jedynie włączyłam w swój jadłospis więcej ryb i innych źródeł kwasów omega-3, sporo bazuję na warzywach i sokach warzywno-owocowych. Już nie mogę doczekać się polskich truskawek, malin i jagód - wyznała.

Ojcem dziecka jest mąż aktorki, Stanisław Gilniewicz. Para stanęła na ślubnym kobiercu w październiku 2013 roku.

d2vug50

Gratulujemy!

Materiały prasowe
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Materiały prasowe
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2vug50

Podziel się opinią

Share

d2vug50

d2vug50