Trwa ładowanie...
ycipk-30x839

Gwiazda "Barw szczęścia" wkrótce zostanie mamą! Aktorka jest w piątym miesiącu ciąży

Izabela Zwierzyńska, aktorka znana z roli Iwony w "Barwach szczęścia", a także ról teatralnych, jest w piątym miesiącu ciąży i wkrótce zostanie mamą. W życiu przyszłej mamy wszystko jest zaplanowane i zazwyczaj dopięte na ostatni guzik. Studia, małżeństwo i… dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Zwierzyńska
Izabela Zwierzyńska (Materiały prasowe)
ycipk-30x839

W zajściu w ciążę aktorce pomagało urządzenie określające płodność. - Jest to kobiecy komputer cyklu, który łatwo pozwala określić dni płodne i niepłodne w cyklu. Jest także bardzo skuteczny jeśli chodzi o wykrywanie ciąży, co zabawne moją wykrył na trybie "możliwa ciąża", a 3 dni później na "pewna ciąża", wówczas gdy testy strumieniowe były negatywne - powiedziała Izabela Zwierzyńska.

W pierwszych miesiącach ciąży gwiazda "Barw szczęścia" nie czuła się najlepiej.
- Jestem obecnie w 5 miesiącu, więc myślę, że najgorsze już za mną. Pierwszy trymestr był trudny ze względu na dużą ilość pracy, mdłości i potrzebę snu. Nie miałam apetytu, więc musiałam się trochę zmuszać do jedzenia, a dodatkowo pogoda nie sprzyjała spacerom. Na szczęście teraz czuję super moc, mam więcej siły niż 2 miesiące temu i korzystam z uroków wiosny. Od zawsze miałam zdrową, zbilansowaną dietę, teraz jedynie włączyłam w swój jadłospis więcej ryb i innych źródeł kwasów omega-3, sporo bazuję na warzywach i sokach warzywno-owocowych. Już nie mogę doczekać się polskich truskawek, malin i jagód - wyznała.

Ojcem dziecka jest mąż aktorki, Stanisław Gilniewicz. Para stanęła na ślubnym kobiercu w październiku 2013 roku.

ycipk-30x839

Gratulujemy!

Materiały prasowe
Podziel się
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-30x839

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-30x839

ycipk-30x839
ycipk-30x839