Trwa ładowanie...
do7vavg

Gwiazda amerykańskiego "Top Model" na wolności. Odsiedziała 5 lat

Renee Alway opuściła mury kalifornijskiego więzienia dla kobiet, gdzie miała spędzić 12 lat. Modelka i matka trójki dzieci przebywa na zwolnieniu warunkowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Renee Alway był wziętą modelką jeszcze przed programem
Renee Alway był wziętą modelką jeszcze przed programem (Getty Images)
do7vavg

O wcześniejszym zwolnieniu gwiazdy programów "America's Next Top Model" i "Modelville" poinformował serwis TMZ. Rzecznik potwierdził, że 32-latka wyszła na wolność w środę 1 sierpnia po nieco ponad 5 z zasądzonych 12 lat.

Renee Alway była finalistką amerykańskiej edycji programu "Top Model" w 2013 r. W tym samym roku została aresztowana pod zarzutem włamania, kradzieży i posiadania nielegalnych substancji. W chwili zatrzymania gwiazda telewizji przebywała w pustym domu, miała przy sobie broń i przedmioty służące do zażywania narkotyków. Aresztowanie uzbrojonej kobiety nastąpiło dopiero po 6 godz. od przybycia policji.

Getty Images

W tym samym roku Alway była kilkukrotnie aresztowana za kradzież, napaść z bronią i paserstwo.

do7vavg

Renee Alway opowiadała w programach o trudnym dzieciństwie i rozpoczęciu kariery modelki w wieku 13 lat. Jej ojciec, który był pastorem i policjantem, miał się znęcać fizycznie i psychicznie nad nią, jej rodzeństwem i matką.

Przed pojawieniem się w "Top Model" pracowała jako modelka w Nowym Jorku, Japonii i Europie, a jej zdjęcia publikował m.in. włoski "Vogue".

do7vavg

Podziel się opinią

Share

do7vavg

do7vavg