Gwiazda amerykańskiego "Top Model" na wolności. Odsiedziała 5 lat

Gwiazda amerykańskiego "Top Model" na wolności. Odsiedziała 5 lat
Źródło zdjęć: © Getty Images

04.08.2018 20:07, aktual.: 04.08.2018 20:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Renee Alway opuściła mury kalifornijskiego więzienia dla kobiet, gdzie miała spędzić 12 lat. Modelka i matka trójki dzieci przebywa na zwolnieniu warunkowym.

O wcześniejszym zwolnieniu gwiazdy programów "America's Next Top Model" i "Modelville" poinformował serwis TMZ. Rzecznik potwierdził, że 32-latka wyszła na wolność w środę 1 sierpnia po nieco ponad 5 z zasądzonych 12 lat.

Renee Alway była finalistką amerykańskiej edycji programu "Top Model" w 2013 r. W tym samym roku została aresztowana pod zarzutem włamania, kradzieży i posiadania nielegalnych substancji. W chwili zatrzymania gwiazda telewizji przebywała w pustym domu, miała przy sobie broń i przedmioty służące do zażywania narkotyków. Aresztowanie uzbrojonej kobiety nastąpiło dopiero po 6 godz. od przybycia policji.

Obraz
© Getty Images

W tym samym roku Alway była kilkukrotnie aresztowana za kradzież, napaść z bronią i paserstwo.

Renee Alway opowiadała w programach o trudnym dzieciństwie i rozpoczęciu kariery modelki w wieku 13 lat. Jej ojciec, który był pastorem i policjantem, miał się znęcać fizycznie i psychicznie nad nią, jej rodzeństwem i matką.

Przed pojawieniem się w "Top Model" pracowała jako modelka w Nowym Jorku, Japonii i Europie, a jej zdjęcia publikował m.in. włoski "Vogue".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także