Trwa ładowanie...

"Grzeszni i bogaci": Tylko przebudzenie może ocalić ich świat!

Share
"Grzeszni i bogaci": Tylko przebudzenie może ocalić ich świat!
Źródło: TVN
d10td78

Grzeszni i bogaci” przewidują apokalipsę. Marjon musi odczytać właściwe numery loterii, a wciąż pozostaje w śpiączce. Jeśli wynik losowania nie zostanie ogłoszony, lud się zbuntuje. W tej sytuacji tylko Alfred może pomóc…

Marjon (Magdalena Stużyńska) wciąż walczy o życie w szpitalu. Alfred (Rafał Rutkowski)
zatrudnia Rejczel (Magdalena Stużyńska) jako jej dyplomowaną pielęgniarkę. Do szpitala przychodzi Rodżer (Bartek Kasprzykowski), który z właściwym sobie wdziękiem, informuje Alfreda i Rejczel o tym, że został oczyszczony z podejrzeń w sprawie próby zabójstwa Marjon. Dziennikarz ma niepodważalne alibi. W czasie kiedy ktoś usiłował zabić Marjon, on wkruszał krakersy do zupy. Sprawa wciąż pozostaje nierozwiązana.

Zabójczo przystojny detektyw Dżoni (Marcin Dorociński) nie poddaje się i wnikliwe analizuje akta śledztwa. To jednak nie chce wrócić życia Marjon. Dramatyczną sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że tylko ona może poprowadzić zbliżające się losowanie loterii. Alfred podejmuje wyzwanie i próbuje zastąpić ukochaną w ogłoszeniu wyników losowania. Niestety nie radzi sobie z odczytywaniem cyfr…

d10td78

Czy lud się zbuntuje? Czy Marjon wybudzi się ze śpiączki? Czy Dżoni znajdzie tego, który skrył się za zwodniczym pomponem kotary i strzelał do Marjon? Czym zaskoczy nas Sofi la Busz Forrester w osobie Rafała Mohra? Odpowiedzi na te pytania już w najbliższym odcinku.

Takie emocje w niedzielny wieczór mogą zaoferować tylko oni – „Grzeszni i bogaci”. Zapraszamy do oglądania trzeciego odcinka serialu, w niedzielę o 22.15 na antenie TVN.

d10td78

Podziel się opinią

Share
d10td78
d10td78