Trwa ładowanie...

"Grzeszki na widelcu": jak Elżbieta Romanowska czuje się w roli prowadzącej program?

Share
d1i2bia

Widzowie pokochali Annę Guzik w roli gospodyni "Grzeszki na widelcu" (który zastąpił na antenie magazyn "Zdrowie na widelcu"). Niestety, po kilku miesiącach aktorka postanowiła zrezygnować z prowadzenia programu i skupiła się na życiu prywatnym. Jej miejsce niespodziewanie zajęła wówczas Elżbieta Romanowska.

Gwiazda serialu "Ranczo" okazała się najlepszą kandydatką, bowiem, podobnie jak Guzik, ona również straciła ostatnio kilka kilogramów i zaczęła zwracać większą uwagę na to, co trafia na jej talerz.

- Diety były i są. Zmieniłam nawyki żywieniowe na lepsze, zdrowsze. Myślę, że bardziej spektakularne efekty będą widoczne za jakiś czas. Na razie robię to z głową. Ważne, żeby zmiany były na zawsze, a nie tylko na miesiąc, na dwa. Można sobie jednak pozwalać na drobne ustępstwa i małe grzeszki, jednocześnie trzymając się tego, co się postanowiło - powiedziała Romanowska w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski.

d1i2bia

Jeśli jesteście ciekawi, jak aktorka czuje się w roli prowadzącej program i co sądzi o niej Jan Kliment, jej nowy partner w "Tańcu z gwiazdami", zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1i2bia

Podziel się opinią

Share
d1i2bia
d1i2bia