Trwa ładowanie...
28-12-2015 08:12

"Grzeszki na widelcu": Anna Guzik znika z programu. Kto ją zastąpi?

"Grzeszki na widelcu": Anna Guzik znika z programu. Kto ją zastąpi?Źródło: AKPA
d4knaj1
d4knaj1

Kilka miesięcy temu Anna Guzik została prowadzącą program "Grzeszki na widelcu" (który zastąpił na antenie magazyn "Zdrowie na widelcu"). Polsat Cafe postanowił w ten sposób uniknąć kolejnych porównań do audycji Katarzyny Bosackiej w TVN Style oraz wykorzystać słabość aktorki do... słodyczy.

- Dzięki udziałowi w programie "Zdrowie na widelcu" sprawdzam się nie tylko w roli prowadzącej, ale także wzbogacam swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz racjonalnego robienia zakupów. Staram się zdrowo odżywiać i unikać żywieniowych grzeszków. Mam jednak swoją piętę achillesową, czekoladę, której czasami nie potrafię się oprzeć - przyznała gwiazda "Na Wspólnej" w jednym z wywiadów.

I choć widzowie pokochali Guzik w roli prowadzącej program, to wszystko wskazuje na to, że aktorka nie poprowadzi kolejnej serii formatu Polsat Cafe. Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl, przyczyną rezygnacji z dalszego udziału w produkcji są powody osobiste aktorki. Choć artystka wciąż unika komentowania swojego życia prywatnego, najprawdopodobniej wpływ na jej decyzję miał fakt, że gwiazda już wiosną zostanie mamą.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Czy to oznacza, że lubiany przez publiczność format zniknie z anteny? Nic bardziej mylnego. Stacja już teraz rozpoczęła poszukiwania nowej prowadzącej. Jak się okazuje, najpoważniejszą kandydatką do tej roli jest Elżbieta Romanowska. Gwiazda serialu "Ranczo" wydaje się idealną gospodynią, bowiem podobnie jak Guzik ona również straciła ostatnio kilka kilogramów i zaczęła zwracać większą uwagę na to, co trafia na jej talerz.

d4knaj1

- Diety były i są. Zmieniłam nawyki żywieniowe na lepsze, zdrowsze. Myślę, że bardziej spektakularne efekty będą widoczne za jakiś czas. Na razie robię to z głową. Ważne, żeby zmiany były na zawsze, a nie tylko na miesiąc, na dwa. Można sobie jednak pozwalać na drobne ustępstwa i małe grzeszki, jednocześnie trzymając się tego, co się postanowiło - powiedziała Romanowska w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski.

Cieszycie się z tej zamiany?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także: Anna Guzik o swoim programie

d4knaj1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4knaj1