Grzegorz z "Rolnik szuka żony" zawiódł. Nie wszyscy to dostrzegli

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" zawiódł. Nie wszyscy to dostrzegli
Źródło zdjęć: © Screen TVP | Screen TVP

29.10.2018 11:50, aktual.: 29.10.2018 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grzegorz z "Rolnika" do pewnego momentu cieszył się największą sympatią widzów. Wszystko zmieniło się, kiedy pokazano zwiastun kolejnego odcinka. Dostrzegli to tylko ci, którzy oglądają program do samego końca.

W produkcji TVP robi się coraz poważniej. - Dla rolników to ostatnia noc w tak licznym towarzystwie. Wszyscy będą musieli dokonać wyboru i zdecydować się tylko na jedną kandydatkę - mówi lektor, a oczom widzów ukazała się scena, która - mówiąc delikatnie - zaskoczyła.

Grzesiek może mieć ciężki wybór. Ostatnio spędził romantyczne chwile razem z Martyną i nie zabrakło miłosnych deklaracji. Natomiast w zapowiedzi nowego odcinka widać już namiętny pocałunek z Dorotą. Grzesiek nigdy nie ukrywał, że chciałby zostawić wszystkie trzy panie w gospodarstwie. Czas jednak leci nieubłaganie, a emocje rosną - w tym przypadku na wielu frontach. Oby się nie pogubił...

Takie zachowanie zmartwiło fanki. "Też myślałam, że fajny Grzesiu będzie, że wreszcie tak normalnie po ludzku, ale jak zobaczyłam zapowiedź nowego odcinka, to znowu się pomyliłam. Życie", "Ja facetów nie rozumiem", "Oglądając zapowiedź następnego odcinka widziałam, że z góralką się całował, więc wcale nie taki niewinny", "Wszystko pięknie, ładnie. Piękna kobieta, fajny facet, a tu.....zapowiedź następnego odcinka", "Naprawdę fajny gość, 3 fajne dziewczyny, ale jak zobaczyłam kogo całuje, to tak trochę szkoda.. kibicowałam Martynie" - czytamy.

Upływajacy czas być może trochę namieszał w głowie rolnika. Nic jednak nie tłumaczy jego czułości w stosunku do kilku kandydatek.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (126)
Zobacz także