Grzegorz z "Rolnik szuka żony" robi wszystko, by zostać celebrytą. Teraz pokazał rozkosznego syna

Uczestnik 2. edycji programu za nic ma prywatność. Za wszelką cenę chce zyskać miano celebryty i świetnie mu to wychodzi. Właśnie pokazał fanom zdjęcie syna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Grzegorz Bardowscy
Anna i Grzegorz Bardowscy (Instagram.com)
WP

Już nie Adam Kraśko, ani Marek Walczak jest najbardziej popularnym uczestnikiem "Rolnik szuka żony". Od pewnego czasu tym tytułem szczyci się Grzegorz Bardowski. Farmer z Uniejowic nie tylko znalazł w programie TVP małżonkę, ale również spore grono wiernych fanów. Niczym prawdziwa gwiazda postanowił wykorzystać rosnącą z dnia na dzień popularność Tuż po tym, jak 2. edycja zniknęła z ekranów, rolnik założył profil na Facebooku i kanał na YouTube, na których regularnie dzieli się z fanami swoim życiem.

Niedawno para opublikowała zdjęcia swojego syna. Przypomnijmy, że mały Jan przyszedł na świat pod koniec 2016 roku i dziś jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Oboje zapewniali jednak, że zamierzają bronić swojej pociechy przed wścibskimi spojrzeniami fanów i dziennikarzy. Jak widać, zmienili zdanie.

Na ich wspólnym profilu na Instagramie pojawiły się fotki z uroczym prawie rocznym szkrabem. W gąszczu zachwytów nad rozkosznym maluchem, pojawiło się również sporo komplementów pod adresem żony Grzegorza. Nic dziwnego, bowiem trudno dopatrzeć się na twarzy młodej mamy jakichkolwiek oznak zmęczenia. A jak wam się podoba?

WP
Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
WP

Zobacz także: Marta Manowska i Łukasz z "Rolnik szuka żony" są parą? Reakcja prezenterki wiele zdradza

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP