Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
21-02-2017 09:42

"Grzech Fatmagül" odcinek 155: Rahmi chce rozwodu! Kerim spotka dawną przyjaciółkę

Akcja „Grzechu Fatmagül” nabrała niesamowitego rozpędu. W 155. odcinku serialu dojdzie do prawdziwej rewolucji. Rahmi odkryje, że Mukaddes współpracowała z Yaszaranami. Informacja ta sprawi, że bohater będzie chciał rozwodu. Podczas kłótni rodziców, Murat dowie się, że Rahmi nie jest jego biologicznym ojcem. W tym czasie tytułowa bohaterka przeżywać będzie miłosne chwile z ukochanym Kerimem. Co jeszcze wydarzy się w 155. odcinku „Grzechu Fatmagül”? Zobacz naszą krótką zapowiedź!

"Grzech Fatmagül" odcinek 155: Rahmi chce rozwodu! Kerim spotka dawną przyjaciółkęŹródło: Materiały prasowe
d32hnuk
d32hnuk

Już tylko pięć epizodów pozostało do zakończenia serialu „Grzech Fatmagül”. Powoli więc klaruje nam się finał, który zapewne obfitować będzie w wiele zaskakujących wydarzeń. W 155. epizodzie dojdzie do sporej rewolucji w życiu Rahmiego. Brat Fatmagül przeżyje wielki rodzinny kryzys. Tytułowa bohaterka z kolei uda się z Kerimem na romantyczny wypad. W leśnym domku parę odwiedzi nieoczekiwany gość...

"Grzech Fatmagül" – co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

W 154. Odcinku „Grzechu Fatmagül” główna bohaterka odwiedziła dziennikarkę Sinem. Kobieta właśnie wróciła ze Stanów Zjednoczonych i planuje napisać książkę. Pisarka zdradza Fatmagül, że jej niezwykła historia idealnie nadaje się do stworzenia pasjonującej powieści.

Reszat i Perihan przyłapali Münira na próbie przywłaszczenia pieniędzy otrzymanych od biznesmenów. Z kolei Mert umówiła się na kolację z Meltem. Spotkanie bohaterów przybiera nieoczekiwanego charakteru, gdy Mert oświadcza się byłej żonie Selima.

Mukaddes spotkała się z Perihan. W tym samym czasie Selim zjawia się w domu Yadigar. Chłopak został zatrzymany przez policję.

d32hnuk

Grzech Fatmagül odcinek 155 – co się wydarzy?

Mukaddes nie ma zamiaru zaprzestać tworzenia nowych intryg. Kobieta dogaduje się z Yaszaranami. Aresztowany Selim zostaje przewieziony na posterunek policji. Wraz z nim na komisariacie zjawiają się Resat, Perihan oraz Halimye. Na miejsce przybywa również Mukaddes. Dowiaduje się ona od Kadira, że jeśli aresztowanie Selima jest jej sprawką, to powinna niezwłocznie złożyć zeznania. Mukaddes sprytnie jednak wymiguje się i ucieka z komisariatu.

Rahmi ma coraz więcej podejrzeń wobec żony. W rozmowie z Meryem zdradza, że uważa ją za rodzinnego szpiega. Mężczyzna nie chce już żyć z Mukaddes. Nie potrafi jej bowiem zaufać.

Münir przyznaje się, że to on wezwał policję i poinformował służby o pobycie Selima. O całym zajściu dowiaduje się Kadir.

Fatmagül i Kerim spędzają miłosne chwile w leśnym domku. Dziewczyna czuje się w ramionach mężczyzny bezpiecznie i wie, że wreszcie może mu zaufać. Podczas kolacji Kerim zauważa swoją dawną znajomą. Fatmagül jest oczywiście o nią zazdrosna. Pojawienie się jej w domku budzi małą konsternację.

Rahmi rozmawia z żoną. Dochodzi do awantury. Mężczyzna otwarcie mówi, że chce rozwodu. Mukaddes nie wierzy w to, co słyszy. W czasie kłótni Mehmet dowiaduje się, że Rahmi nie jest jego ojcem.

"Grzech Fatmagül" odcinek 155 – kiedy emisja?

Najnowszy odcinek „Grzechu Fatmagül” zostanie wyemitowany we wtorek 21 lutego o godzinie 13:55 na antenie TVP 1. Powtórkę zaplanowano na środę o godzinie 9:15.

d32hnuk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32hnuk