Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
14-02-2017 09:57

"Grzech Fatmagül" odcinek 151 – co się wydarzy? Główna bohaterka wda się w bójkę. Zobacz streszczenie!

„Grzech Fatmagül” to jeden z tureckich seriali, które na stałe zagościły w ramówce Telewizji Polskiej. Produkcja oparta na powieści Vedata Türkali zmierza powoli ku finałowi. W 151. odcinku główna bohaterka będzie musiała stawić czoła wielkiemu kryzysowi w swoim związku z Kerimem. Tytułowa Fatmagül uwierzy w intrygę, jaką przygotowała wcześniej Mukaddes. Między paniami dojdzie do sprzeczki oraz bójki! Co jeszcze wydarzy się w najbliższym epizodzie „Grzechu Fatmagül”? Zobacz streszczenie kolejnej odsłony serialu. Uwaga! Materiał zawiera szczegóły zdradzające fabułę odcinka!

"Grzech Fatmagül" odcinek 151 – co się wydarzy? Główna bohaterka wda się w bójkę. Zobacz streszczenie!Źródło: Materiały prasowe
d1hmvas
d1hmvas

„Grzech Fatmagül” zmierza powoli ku końcowi. Do finału opowieści pozostało jedynie dziewięć odcinków. Co tym razem czeka na widzów śledzących losy tytułowej bohaterki? W 151. epizodzie dojdzie wreszcie do oczekiwanej konfrontacji. Fatmagül stanie bowiem oko w oko z Mukaddes. Jak przebiegnie spotkanie bohaterek? Do jakich wydarzeń dojdzie?

"Grzech Fatmagül" odcinek 151 – co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

Najważniejszym wydarzeniem 150. epizodu „Grzechu Fatmagül” było otrzymanie przez bohaterkę listu od Mustafy. Dawny ukochany kobiety postanowił pożegnać się z nią w ten sposób przed śmiercią. Fatmgul nie może pogodzić się z tym, że jej dawny kochanek umarł. W liście Mustafa wyznał miłość adresatce. Przyznał on, że Fatmagül decydując się na związek z Mustafą, wybrała dla niego pewną śmierć.

Wcześniej Mukaddes chciała poinformować Fatmagül o śmierci Mustafy. Uznała bowiem, że dziewczyna będzie chciała wybrać się na pogrzeb. Maryem stanowczo jednak zakazała wspominać cokolwiek o tym smutnym wydarzeniu głównej bohaterce.

d1hmvas

"Grzech Fatmagül" odcinek 151 – streszczenie

Okazuje się, że Mustafa wysyłał z więzienia do Fatmagül wiele listów. Te jednak przechwytywała Mukaddes, która jednocześnie zadbała o to, by o wiadomościach dowiedział się mąż głównej bohaterki – Kerim. To właśnie przez tę informację relacja między Fatmagül a jej ukochanym chwilowo się popsuła. W trakcie sprzeczki Kerim wyjawia prawdę o listach.

Kerim zdradza żonie, że Mustafa pisał do niej systematycznie. Nieoczekiwanie w domu bohaterów pojawia się Mukaddes z rodziną. Fatmagül w afekcie rzuca się na kobietę. Między kobietami dochodzi do małej bójki. Głowna bohaterka ma za złe szwagierce, że ta ukrywała przed nią prawdę. Fatmagül każe wynieść się Mukaddes z jej życia.

Rahmi wyprowadza się od Kadira i wynajmuje dla swojej rodziny mieszkanie. Kerim z kolei zaczyna pracę w nowym warsztacie. Ojciec proponuje mu wyjazd do Australii.

Akcja przenosi się też na chwilę do więzienia, gdzie siedzi Edrogan. Mężczyznę odwiedza ojciec. Bohater wyjawia, że bardzo zależało mu na tym, by zaręczyny Selima zostały odwołane. Miała to być kara dla niego, za uderzenie Resaty w twarz.

Kerim godzi się z Fatmagül. Symbolem pojednania jest spalenie listu pożegnalnego od Mustafy.

"Grzech Fatmagül" odcinek 151 – kiedy emisja?

Najbliższy odcinek „Grzechu Fatmagül” zostanie wyemitowany 14 lutego o godzinie 13:50 na antenie TVP 1. Kolejny epizod pojawi się w czwartek o tej samej porze.

d1hmvas
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hmvas