Grube ryby znikają z telewizji

Grube ryby znikają z telewizji
Źródło zdjęć: © ABC Network

11.12.2007 16:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miał to być męski odpowiednik Seksu w wielkim mieście. Okazuje się jednak, że wbrew promocji "mężczyźni to nie nowe kobiety". Kanał ABC zrezygnował właśnie z produkcji dalszych odcinków serialu "Big Shots: Na szczycie".

Czterech mężczyzn - czterech facetów sukcesu - czterech przyjaciół - milion kłopotów i jak się okazuje - nudna fabuła. Od premiery serial borykał się z niską widownią i niezbyt przychylnymi recenzjami ze strony krytyków. Teraz, po dziesięciu tygodniach i w środku strajku, który powoli zabija przemysł telewizyjny władze ABC zdecydowały, że nie tylko zdejmą z anteny ów produkcję nieemitując pozostałych trzech nowych odcinków, lecz również zrezygnują z całego serialu.

Serial został stworzony i wyprodukowany przez Jona Harmona Feldmana ("Reunion: Zjazd absolwentów", "Dawson's Creek: Jezioro marzeń"). Reżyserem niektórych odcinków był Charles McDougall ("Gotowe na wszystko", "Seks w wielkim mieście"). Poza Feldmanem producentami serii są Michael Katleman, Emily Whitesell oraz dwie producentki serialu "Weronika Mars": Danielle Stokdyk i Jennifer Gwartz.

Główną rolę w serii kreuje Michael Vartan znany polskim widzom z wysokobudżetowego serialu "Alias: Agentka o stu twarzach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także