Trwa ładowanie...

Grochola napisze książkę o "Tańcu z gwiazdami"

Grochola napisze książkę o "Tańcu z gwiazdami"Źródło: Kapif
d1dkvee
d1dkvee

[

]( http://www.fakt.pl )

Choć rywalizacja w "Tańcu z gwiazdami" zakończyła się dla niej w niedzielę, to w głowie Katarzyny Grocholi (53 l.), pozostało wiele pięknych wspomnień

Pisarka nie zamierza pozwolić, by z czasem zostały one wymazane z jej pamięci. – Napiszę książkę o „Tańcu z gwiazdami”! – zdradziła Faktowi.

d1dkvee

Pani Kasia długo nie zastanawiała się nad tym pomysłem. Wpadła na niego podobno już po kilku pierwszych odcinkach show. – Poznani tu ludzie oraz przeżycia i emocje związane z programem sprawiły, że chcę to opisać. Oczywiście będą uczucia, miłość, rywalizacja – powiedziała.

Gwiazdy i tancerze nie muszą się jednak obawiać, że wyjdą na jaw jakieś zakulisowe sprawy. Wszystkie historie i postaci bowiem mają być fikcyjne. – To będzie powieść. Jednak na podstawie moich tu doświadczeń i przeżyć – uspokaja pisarka.

Chociaż prace nad książką się już zaczęły, nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie się ukaże.– Na razie mam trzy propozycje tytułów i nie wiem jeszcze nawet, jaki wybiorę. Nie mogę powiedzieć nic więcej – mówi Grochola. Szykuje się wielki literacki przebój!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Górniak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

d1dkvee
d1dkvee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dkvee