Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
26-10-2010 13:32

Grażyna Wolszczak wraca do "Pierwszej miłości"

Grażyna Wolszczak wraca do "Pierwszej miłości"Źródło: AKPA
dumtyo8
dumtyo8

W serialu Pierwsza Miłość ponownie zobaczymy postać Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak)
, w której zakocha się młody student...

Piękna aktorka dołączyła do obsady serialu Pierwsza Miłość w 2009 roku. Wcieliła się w rolę osamotnionej żony bogatego biznesmena Karola Wekslera (Karol Strasburger)
. Teraz gdy mąż walczy o firmę z młodym Kulczyckim, a Sabina (Urszula Dębska) rozpoczęła studia i wyprowadziła się z domu, Wekslerowa będzie czuła się jeszcze bardziej nieszczęśliwa. Czy znajdzie kogoś kto jej wysłucha?

W domu Wekslerów źle się działo od dawna. Karol zaniedbywał rodzinę, a Grażyna poświęcała się wychowaniu córki i działaniom charytatywnym. Teraz została sama, otoczona luksusami w wielkim domu. Grażyna z każdym dniem będzie odczuwać coraz większą samotność. Zacznie popadać w depresję. Sprawy pogorszy fakt, że Sabina po kłótniach z ojcem, zacznie oddalać się od rodziny.

Niespodziewanie łącznikiem między córką i rodzicami stanie się przyjaciel Sabiny, młody student politechniki Błażej (Paweł Krucz). Chłopak będzie spędzał coraz więcej czasu z Wekslerową. Grażyna zaprosi go do filharmonii, gdy mąż nie będzie chciał jej towarzyszyć, razem wybiorą się na przejażdżkę skuterem. Błażej zacznie się do niej powoli zbliżać i zakochiwać. Grażyna przyjacielskie gesty odbierze jako życzliwą pomoc chłopaka jej córki, z którym dobrze się rozmawia o problemach.

dumtyo8

Wekslerowa zorientuje się, że Błażej jest w niej zakochany dopiero gdy chłopak wręczy jej łańcuszek i wyzna miłość. W pierwszej chwili Grażyna spoliczkuje nieoczekiwanego adoratora i zerwie z nim wszelkie kontakty. Uczucie Błażeja okaże się jednak bardzo silne. Mimo, że wszyscy stwierdzą, ze zakochał się w nieodpowiedniej kobiecie, będzie walczył o Grażynę. Zacznie ją nękać, nachodzić w domu i podczas kolacji służbowych Karola.

Czy Błażejowi uda się znowu zbliżyć do Wekslerowej? Czy Grażyna odwzajemni jego uczucia? Przekonamy się już niedługo…

Nowy wątek z udziałem Grażyny Wolszczak w serialu Pierwsza Miłość na antenie telewizji Polsat już w drugiej połowie listopada.

Zobacz także:

dumtyo8

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

dumtyo8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dumtyo8