Trwa ładowanie...

Grażyna Wolszczak w wywiadzie z synem. Wystąpią razem w "Ameryka Express"

Grażyna Wolszczak gościła w "Dzień Dobry TVN" z synem, Filipem Sikorą. Dumna mama nie omieszkała w zabawny sposób go skomplementować.

Grażyna Wolszczak w wywiadzie z synem. Wystąpią razem w "Ameryka Express"Źródło: ONS.pl
dub5j16
dub5j16

Grażyna Wolszczak już niebawem zaprezentuje się widzom w zupełnie innej odsłonie. Wystąpi w "Ameryka Express", w dodatku w parze ze swoim dorosłym synem. Zanim jeszcze program trafi na antenę, TVN postanowił umożliwić widzom bliższe poznanie Filipa Sikory.

Zobacz wideo: Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Syn aktorki z wykształcenia jest programistą i psychologiem. Choć od najmłodszych lat towarzyszył rodzicom w teatrze, nie chciał iść ich ścieżką, wolał znaleźć własny sposób na siebie. Nie ukrywa jednak, że teatr wciąż jest mu bliski.

dub5j16

- Zobaczymy, co życie przyniesie, ale raczej w aktorstwo to już teraz tak średnio. Zdarzało się, że byłem asystentem reżysera w ostatniej sztuce mamy "Czworo do poprawki" - powiedział w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Grażyna Wolszczak z kolei nie mogła się nachwalić syna i wypowiadała się o nim w samych superlatywach. Doceniła, że usamodzielnił się już w młodym wieku i że podąża właśnie swoją ścieżką. Nie omieszkała też go "zareklamować".

Jak się okazało, Filip jest singlem, a dumna mama zdążyła wyjawić, że interesują go tylko długie związki. Mówiąc to, zaapelowało do fanek "Halo, panny, gorący towar", wzbudzając rozbawienie i u prowadzącego i u przystojnego syna.

Para wzięła także udział w pierwszym wyzwaniu i poznała namiastkę stanu nieważkości. Jak sobie poradzą z innymi, być może bardziej ekstremalnymi? Przekonamy się już niebawem w nowej edycji show "Ameryka Express". Jesteście ciekawi programu?

dub5j16
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dub5j16