Trwa ładowanie...

Grażyna Torbicka w reklamie znanej na świecie marki kosmetycznej

Share
Grażyna Torbicka w reklamie znanej na świecie marki kosmetycznej
Źródło: ONS.pl
d40ubzf

Pod koniec marca br. Grażyna Torbicka poinformowała o swoim odejściu z Telewizji Polskiej. Choć z rodzimą stacją związana była od ponad 30 lat, poczuła, że "to dobry moment by spojrzeć na świat z innej perspektywy".

Gdy tylko ta informacja dostała się do mediów, na biurku Torbickiej piętrzą się kolejne propozycje współpracy. Plotkuje się, że chęć zatrudnienia w swojej firmie producenckiej wyraził nawet miliarder i narzeczony Agnieszki Szulim - Piotr Woźniak-Starak. Nie brakuje też domysłów, czyją ofertę przyjmie i na antenie której stacji zobaczymy lubianą prezenterkę. Ostatnio coraz częściej mówi się też o tym, że Torbicka zasili szeregi TVN.

Nikt jednak nie spodziewał się, że widzowie tak szybko zobaczą swoją ulubienicę na szklanym ekranie. Była gwiazda TVP nie poprowadzi jednak nowego programu, ani uroczystej gali - wystąpi w zupełnie innej roli. Ku zdziwieniu fanów, prezenterka rozpoczęła współpracę ze znaną na całym świecie marką kosmetyczną.

d40ubzf

- Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej: jest piękną kobietą z ogromną klasą, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat - powiedziała Aneta Osęka, Dyrektor Marketingu firmy.

Jest to o tyle fascynująca i zadziwiająca informacja, że do tej pory Torbicka wzbraniała się przed udziałem w jakichkolwiek reklamach. Teraz, gdy odeszła z TVP i stała się obiektem pożądania dla mediów i reklamodawców, poczuła, że może pozwolić sobie na znacznie większą swobodę w kwestii komercyjnych projektów.

- To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizje, które są mi wyjątkowo bliskie - przyznała Torbicka.

Jesteśmy pewni, że dziennikarka jeszcze nie jeden raz nas zaskoczy!

Zobacz także: Anna Kalczyńska komentuje zmiany w TVP. Co powiedziała o Grażynie Torbickiej?

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

(fot. Instagram)

d40ubzf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40ubzf
d40ubzf