Trwa ładowanie...
d1e153r

Grała Alutkę w "Rodzinie zastępczej". Oto jak wygląda dziś aktorka

W kultową już rolę Alutki z "Rodziny zastępczej" wcielała się Joanna Trzepiecińska. Aktorka przez większość kojarzona jest głównie z tej roli. Zobaczcie, jak wygląda dziś gwiazda Polsatu.
Share
Serialowa Alutka z "Rodziny zastępczej"
Serialowa Alutka z "Rodziny zastępczej"Źródło: AKPA, Fot: AKPA
d1e153r

"Rodzina zastępcza" cieszyła się niegdyś olbrzymią popularnością wśród telewidzów. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 1999 roku. Postacie, która pojawiały się w serialu obyczajowo-komediowym, na stałe zapisały się w pamięci widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Zapłakana Gąsiewska na treningu. Już nie ma siły

Trudno zapmnieć o Alutce. Postać bardzo wyrazistą, irytującą i też mocno przerysowaną. Alutka była natchnioną artystką, która bardzo często odwiedziała dom Kwiatkowskich.

d1e153r

Życie Trzepiecińskiej było bardzo barwne. Jak pisaliśmy jakiś czas temu, w młodości aktorka zakochała się w mężu swojej koleżanki. Los później z niej zakpił, ponieważ jej mąż odszedł do młodszej kobiety. Więcej przeczytacie tutaj.

    East News
Źródło: East News, Fot: East News

Aktualnie o aktorce jest nieco ciszej. Porzuciła wielkie produkcje telewizyjne i skupiła się na teatrze. Trzepiecińska ma 53 lata i ostatnio pojawiła się na premierze spektaklu "Borys Godunow". Trzeba przyznać, że wygląda znakomicie.

Pamiętacie alutkę z "Rodziny zastepczej"?

d1e153r

Podziel się opinią

Share
d1e153r
d1e153r