Trwa ładowanie...

"Graham Norton Show": Natalie Portman, Katy Perry i Sir Paul McCartney w 2. odcinku show!

Share
"Graham Norton Show": Natalie Portman, Katy Perry i Sir Paul McCartney w 2. odcinku show!
Źródło: bbc lifestyle
d2be1fz

W najnowszym odcinku, na słynną czerwoną kanapę Graham Norton zaprosi znakomitych gości: Sir Paula McCartneya, hollywoodzkiego aktora i obiekt kobiecych westchnień Chrisa Hemswortha, zdobywczynię Oscara Natalie Portman, gwiazdę muzyki pop Katy Perry i popularnego aktora komediowego Jamesa Cordena.

Paul McCartney zdradzi Grahamowi, kto zainspirował go do stworzenia ostatniego albumu. Ponadto ujawni, że to on sam podsunął Michaelowi Jacksonowi pomysł wykupienia praw autorskich do piosenek Beatlesów. Katy Perry przyzna, że w końcu dorosła, James Corden opowie o śpiewaniu oper, a Chris Hemsworth i Natalie Portman wdadzą się w dyskusję o Thorze.

Na koniec programu Paul McCartney specjalnie dla zgromadzonej w studiu publiczności spontanicznie zaimprowizuje występ – zaśpiewa dwie zupełnie nowe piosenki i klasyczny przebój Beatlesów Lady Madonna.

 (fot. BBC Entertainment)
Źródło: (fot. BBC Entertainment)
 (fot. bbc lifestyle)
Źródło: (fot. bbc lifestyle)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2be1fz

* W tym temacie: "Graham Norton Show": powraca na polskie ekrany!*

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2be1fz

Podziel się opinią

Share
d2be1fz
d2be1fz