Trwa ładowanie...
dytv09a

Gracze będą zachwyceni. "Assassin's Creed" będzie serialem

W końcu wszystko stało się jasne. Ubisoft szykuje serial dla wszystkich fanów "Assassin's Creed".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gracze będą zachwyceni. "Assassin's Creed" będzie serialem
(Materiały prasowe)
dytv09a

Aymar Azaizia, który odpowiada w Ubisofcie za spójność wykorzystania marki "Assassin's Creed" w różnych projektach, powiedział podczas sesji AMA na Reddicie, że firma rozpoczęła prace nad stworzeniem serialu.

- To jak z filmem. Nie będziemy się śpieszyć, żeby mieć pewność, że dostarczymy coś, z czego możemy być dumni. Ale jeśli zastanawiacie się, czy mamy to w planach, to tak.

Wiadomo też, że produkcja powstanie we współpracy z Netflixem. Na kolejne pytania zaciekawionych fanów serii, Azaizia nie chciał już odpowiadać, zasłaniając się tajemnicą. Jego wypowiedź jednak wystarczyła, aby gracze oniemieli z zachwytu. Chcą w ten sposób dać szansę twórcom, aby zrekompensowali się po wpadce z filmową wersją "Assassin's Creed" (produkcja zebrała negatywne recenzje krytyków). Fani wierzą, że producenci serialu pójdą jednak w ślady Yvesa Simoneau, który w 2009 roku wyreżyserował trzyodcinkowy miniserial "Assassin's Creed: Rodowód". W przeciwieństwie do filmu, ta produkcja okazała się hitem.

Przypomnijmy, że "Assassin's Creed" to seria gier na konsole i komputery osobiste. Pierwsza z nich pojawiła się na rynku w 2007 roku. Akcja koncentruje się wokół konfliktu dwóch frakcji - asasynów i templariuszy.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dytv09a

Podziel się opinią

Share
dytv09a
dytv09a