Trwa ładowanie...

Gracze będą zachwyceni. "Assassin's Creed" będzie serialem

W końcu wszystko stało się jasne. Ubisoft szykuje serial dla wszystkich fanów "Assassin's Creed".

Share
Gracze będą zachwyceni. "Assassin's Creed" będzie serialem
Źródło: Materiały prasowe
d19apuv

Aymar Azaizia, który odpowiada w Ubisofcie za spójność wykorzystania marki "Assassin's Creed" w różnych projektach, powiedział podczas sesji AMA na Reddicie, że firma rozpoczęła prace nad stworzeniem serialu.

- To jak z filmem. Nie będziemy się śpieszyć, żeby mieć pewność, że dostarczymy coś, z czego możemy być dumni. Ale jeśli zastanawiacie się, czy mamy to w planach, to tak.

Wiadomo też, że produkcja powstanie we współpracy z Netflixem. Na kolejne pytania zaciekawionych fanów serii, Azaizia nie chciał już odpowiadać, zasłaniając się tajemnicą. Jego wypowiedź jednak wystarczyła, aby gracze oniemieli z zachwytu. Chcą w ten sposób dać szansę twórcom, aby zrekompensowali się po wpadce z filmową wersją "Assassin's Creed" (produkcja zebrała negatywne recenzje krytyków). Fani wierzą, że producenci serialu pójdą jednak w ślady Yvesa Simoneau, który w 2009 roku wyreżyserował trzyodcinkowy miniserial "Assassin's Creed: Rodowód". W przeciwieństwie do filmu, ta produkcja okazała się hitem.

Przypomnijmy, że "Assassin's Creed" to seria gier na konsole i komputery osobiste. Pierwsza z nich pojawiła się na rynku w 2007 roku. Akcja koncentruje się wokół konfliktu dwóch frakcji - asasynów i templariuszy.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d19apuv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19apuv
d19apuv