Trwa ładowanie...
dhtqc0a

"Grace i Frankie" zakończy się po 7. sezonie. Będzie najdłużej emitowanym serialem Netfliksa

Netflix ogłosił zamówienie dla finałowego sezonu "Grace i Frankie". Serial twórczyni "Przyjaciół" pobije rekord – będzie mieć siedem sezonów i prawie 100 odcinków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Grace i Frankie" - serial będzie liczyć 7 sezonów
"Grace i Frankie" - serial będzie liczyć 7 sezonów (Materiały prasowe)
dhtqc0a

Jeśli, podobnie jak Paul Rudd i ekipa "Saturday Night Live", uwielbiacie "Grace i Frankie", mamy dla was jedną złą wiadomość i kilka dobrych.

Koniec serialu Grace i Frankie po 7. sezonie

Netflix ogłosił zamówienie na 7. i zarazem finałowy sezon sitcomu z Lily Tomlin i Jane Fondą w rolach głównych. Będzie to sezon dłuższy niż dotychczasowe, bo ma liczyć aż 16 odcinków. Zobaczymy go prawdopodobnie w 2021 r., a wcześniej jeszcze czeka nas seria nr 6, która będzie mieć premierę w styczniu 2020 r.

dhtqc0a

"Grace i Frankie" po siedmiu sezonach i 94 odcinkach będzie najdłużej emitowanym serialem na platformie Netflix. Ostatnio normą są raczej krótsze seriale i niespodziewane kasacje, które dotykają także produkcje mające wysokie oceny.

O nowej taktyce Netfliksa pisał Deadline po tym, jak skasowano "One Day at a Time". Dziennikarze serwisu zauważyli wtedy, że "Grace i Frankie" należy do wyjątków i wsparcie dla tego serialu to raczej nie przypadek.

To produkcja Marty Kauffman, współtwórczyni "Przyjaciół", która pomogła Netfliksowi zdobyć i utrzymać wyłączne prawa do pokazywania kultowego sitcomu w streamingu. W przyszłym roku "Przyjaciół" odbierze Netfliksowi – na razie tylko w USA - HBO Max. "Grace i Frankie" wróci z 6. sezonem w styczniu 2020 r.

dhtqc0a

Podziel się opinią

Share

dhtqc0a

dhtqc0a
dhtqc0a