A miało być tak pięknie. Mówi, co robi, aby przeżyć

Alicja Bachleda Curuś nie wybrzydza, jeśli chodzi o role
Alicja Bachleda Curuś nie wybrzydza, jeśli chodzi o role
Źródło zdjęć: © ONS.pl

23.09.2020 20:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Bachleda Curuś w najnowszym wywiadzie opowiedziała, w jakim momencie znajduje się jej kariera filmowa. Aktorka jest wyjątkowo szczera.

Jeszcze kilka lat temu Alicja Bachleda-Curuś była wymieniana w gronie najbardziej rozpoznawanych i popularnych polskich aktorek. Zaczęło się od "Pana Tadeusza", potem przyszedł czas na "Syzyfowe prace" i "Wrota Europy". Następnie aktorka zaczęła podbijać zachodnie rynki, aby w 2009 r. zagrać w "Ondine" Neila Jordana, gdzie poznała Colina Farrella. Wkrótce na świat przyszedł na świat ich synek Henryk Tadeusz.

Bachleda-Curuś od wielu lat mieszka w USA, ale nie zrobiła tam oszałamiającej kariery. W Polsce grywa w komercyjnych hitach, tam w niszowych arthouse'owych produkcjach.

- Gram w rzeczach nieartystycznych po to, aby przeżyć. Wspomniałam o grze komputerowej, która nie jest artystycznie równoważna. Też takich projektów się podejmuję. By gdzieś zapewnić sobie ten komfort życia - zdradziła aktorka na łamach Plejady.

Jednocześnie Alicja Bachleda-Curuś podkreśliła, że nigdy specjalnie nie marzyła o wielkiej karierze. Na pierwszym miejscu zawsze był i będzie jej syn.

- Bycie z Heniem i umożliwienie mu normalnego egzystowania w Stanach, szkolnego i towarzyskiego były zawsze dla mnie ważniejsze niż kariera. Kariera nie jest dla mnie istotna i w sumie nigdy nie była - tłumaczy aktorka.

Alicję Bachledę Curuś mogliśmy ostatnio oglądać m.in. w komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także