Trwa ładowanie...

Gra o tron: Zwiastun 5. odcinka. Szykuje się wielka bitwa

Tuż po premierze 4. odcinka “Gry o tron” postanowiono opublikować zwiastun kolejnego epizodu. Na szczęście fabuły nie zdradza, ale można się spodziewać, że w 5. odcinku będą dramatyczne wydarzenia.

Share
Gra o tron: Zwiastun 5. odcinka. Szykuje się wielka bitwa
Źródło: Youtube.com
d1wgikd

Gra o tron: Zwiastun 5. odcinka

Trailer 5. odcinka 8. sezonu “Gry o tron” trwa nieco mniej niż minutę. Podkręca atmosferę przed nadchodzącą bitwą o Królewską Przystań. Tyrion Lannister i Daenerys Targaryen z zaniepokojeniem patrzą w dal z komnaty na Smoczej Skale, a Cersei Lannister wygląda z Czerwonej Komnaty uśmiechnięta od ucha do ucha.

Z kolei pod mury miasta dotarli Jon Snow i Davos. Wojska Królowej Daenerys wraz z Nieskalanymi z jednej strony i wojska Cersei wraz ze Złotą Kompanią z drugiej szykują się do walki.

d1wgikd

W ostatnich sekundach zwiastuna Euron Greyjoy jest ewidentnie skonsternowany. Taka reakcja spowodowana jest rykiem smoka. Możliwe, że leci na nim Daenerys lub Rhaegal, który przeżył atak Żelaznej Floty.

Premiera 5. odcinka serialu HBO “Gra o tron” o godzinie 3:00 w poniedziałek 13 maja na platformie streamingowej HBO GO, gdzie dostępne są też pozostałe epizody. Tego samego dnia o godzinie 20:10 najnowszy odcinek pojawi się na kanale HBO. Przypomnijmy, że finałowy, 8. sezon “Gry o tron” ma 6 odcinków.

d1wgikd

Podziel się opinią

Share
d1wgikd
d1wgikd