Trwa ładowanie...

Gra o tron: Zwiastun 5. odcinka. Szykuje się wielka bitwa

Tuż po premierze 4. odcinka “Gry o tron” postanowiono opublikować zwiastun kolejnego epizodu. Na szczęście fabuły nie zdradza, ale można się spodziewać, że w 5. odcinku będą dramatyczne wydarzenia.

Share
Gra o tron: Zwiastun 5. odcinka. Szykuje się wielka bitwa
Źródło: Youtube.com
d3igxde

Gra o tron: Zwiastun 5. odcinka

Trailer 5. odcinka 8. sezonu “Gry o tron” trwa nieco mniej niż minutę. Podkręca atmosferę przed nadchodzącą bitwą o Królewską Przystań. Tyrion Lannister i Daenerys Targaryen z zaniepokojeniem patrzą w dal z komnaty na Smoczej Skale, a Cersei Lannister wygląda z Czerwonej Komnaty uśmiechnięta od ucha do ucha.

Z kolei pod mury miasta dotarli Jon Snow i Davos. Wojska Królowej Daenerys wraz z Nieskalanymi z jednej strony i wojska Cersei wraz ze Złotą Kompanią z drugiej szykują się do walki.

W ostatnich sekundach zwiastuna Euron Greyjoy jest ewidentnie skonsternowany. Taka reakcja spowodowana jest rykiem smoka. Możliwe, że leci na nim Daenerys lub Rhaegal, który przeżył atak Żelaznej Floty.

d3igxde

Premiera 5. odcinka serialu HBO “Gra o tron” o godzinie 3:00 w poniedziałek 13 maja na platformie streamingowej HBO GO, gdzie dostępne są też pozostałe epizody. Tego samego dnia o godzinie 20:10 najnowszy odcinek pojawi się na kanale HBO. Przypomnijmy, że finałowy, 8. sezon “Gry o tron” ma 6 odcinków.

d3igxde

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3igxde
d3igxde