Trwa ładowanie...
daiuxo2

"Gra o tron": zobacz zwiastun odcinka specjalnego

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gra o tron": zobacz zwiastun odcinka specjalnego
(Kadr z serialu)
daiuxo2

Fani już odliczają miesiące do premiery nowych docinków "Gry o tron". Zanim to się jednak stanie, twórcy hitu przygotowali dla widzów prawdziwą gratkę. Powstał dokument odkrywający kulisy pracy na planie serialu. Już teraz możecie obejrzeć zwiastun tego wyjątkowego klipu.

Film zatytułowany "Game of Thrones: A Day in the Life" przedstawia jeden dzień na planie serii. Zdjęcia realizowane były w Belfaście w Irlandii Północnej, Dubrowniku w Chorwacji oraz w Sewilli i Osunie w Hiszpanii. W produkcji zaprezentowano nie tylko plany zdjęciowe i nowych bohaterów, ale także portrety gwiazd produkcji. Oficjalna premiera tego specjalnego klipu przewidziana jest 8 lutego.

W większą cierpliwość trzeba się uzbroić w przypadku nowych odcinków hitu. "Gra o tron" powróci bowiem na antenę dopiero 12 kwietnia 2015 roku (w Polsce dzień później). W nowej odsłonie serii w dobrze znanych bohaterów ponownie wcielą się: Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Kit Harington, Natalie Dormer, Maisie Williams oraz Sophie Turner.

daiuxo2

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun wyjątkowego dokumentu przedstawiającego jeden dzień na planie serialu:

daiuxo2

Podziel się opinią

Share
daiuxo2
daiuxo2