Trwa ładowanie...

"Gra o tron": zaprezentowano zaskakujący plakat. Jon Snow wróci w 6. sezonie?

Share
"Gra o tron": zaprezentowano zaskakujący plakat. Jon Snow wróci w 6. sezonie?
Źródło: Facebook
d3emvi1

Twórcy serialu "Gra o tron" opublikowali grafikę zapowiadającą nowe odcinki. Plakat wzbudził wśród fanów sensację. A wszystko za sprawą widniejącego na nim Jona Snowa, który najwyraźniej pojawi się w 6. sezonie hitu. Czy to już pewne?

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku 5. sezonu popularnej serii ulubieniec widzów został zabity. Od tego czasu trwają nieustannie spekulacje, czy to rzeczywiście był jego koniec. Nie jest to takie oczywiste. Najpierw odtwórcę roli Snowa widziano na planie cyklu w Belfaście, a teraz podobizna granego przezeń bohatera widnieje na promocyjnej grafice stacji HBO.

Premiera hitu planowana jest na kwiecień. Twórcy wciąż podgrzewają atmosferę wokół serialu, tym razem zamieszczając na oficjalnym profilu społecznościowym "Gry o tron" zaskakującą grafikę. Na plakacie widnieje zakrwawiona twarz Jona Snowa - bohatera granego przez Kita Haringtona!

d3emvi1

To tylko potwierdza coraz częstsze doniesienia odnośnie jego powrotu w 6. sezonie produkcji. Wygląda na to, że zamordowany przez współtowarzyszy Snow znów pojawi się w serialu, aby odegrać kluczową rolę w starciu z nieumarłymi.

(fot. HBO/Facebook)

Zobacz także: "Gra o tron" w szekspirowskim świecie, czyli film "Makbet"

d3emvi1

Podziel się opinią

Share
d3emvi1
d3emvi1