Trwa ładowanie...

Gra o tron wraca w kwietniu. HBO ujawniło oficjalną datę premiery

Gra o tron zadebiutuje na ekranach już 14 kwietnia (15 kwietnia w Polsce). Taką informację, wraz z najnowszą zapowiedzią, przekazała telewizja HBO odpowiedzialna za produkcję jednego z najlepszych seriali ostatnich lat.

Share
Gra o tron wraca w kwietniu. HBO ujawniło oficjalną datę premiery
Źródło: Youtube.com
d1eghg6

Gra o tron – historia zakończy się w czerwcu

Gra o tron to jeden z najpopularniejszych seriali świata. Już 14 kwietnia w USA, a 15 kwietnia w Polsce zadebiutuje ostatni – ósmy – sezon produkcji. Z wcześniejszych wiadomości wiemy, że będzie się on składał jedynie z sześciu epizodów, co oznacza, że zakończenie tej emocjonującej historii poznamy około 20 czerwca. Każdy z sześciu odcinków ma trwać ponad godzinę, a aktorzy już od dawna zapowiadają, że czegoś takiego widzowie jeszcze nie widzieli.

Reżyserami, tak samo jak dotychczas, będą David Benioff, D.B. Weiss, David Nutter, a także Miguel Sapochnik. W roli producenta i eksperta nad produkcją pracował również George R.R. Martin (autor książek z serii Gra o tron).

d1eghg6

Gra o tron – mroczne i intrygujące zapowiedzi

Gra o tron nieustannie podgrzewa krew w żyłach wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych odsłon wydarzeń z Westeros. Jedna z pierwszych zapowiedzi ostatniego sezonu Gry o tron przedstawiała mapę Westeros, którą stopniowo pokrywał mróz. Następny urywek dotyczył sceny, na którą czekają rzesze fanów – spotkanie Deneris i Johna Snowa z Arią i Sansą w Winterfell.

Najnowsza zapowiedź mrozi krew w żyłach. Na kolejnych scenach Aria, Sansa oraz John przemierzają podziemia Winterfell, gdzie pochowani są ich przodkowie. Na końcu korytarza docierają do miejsca, w którym znajdują własne nagrobki. W tle rozciąga się mroźny dym, a John i Aria przygotowują się do walki. Takie sceny sprawiają, że najwierniejsi fani produkcji już teraz nie mogą spać, ponieważ ich myśli zaprząta ta niezwykła historia.

d1eghg6

Podziel się opinią

Share
d1eghg6
d1eghg6