Qaqwqwrqw

Gra o tron wraca w kwietniu. HBO ujawniło oficjalną datę premiery

Gra o tron zadebiutuje na ekranach już 14 kwietnia (15 kwietnia w Polsce). Taką informację, wraz z najnowszą zapowiedzią, przekazała telewizja HBO odpowiedzialna za produkcję jednego z najlepszych seriali ostatnich lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gra o tron sezon 8 - premiera w Polsce 15 kwietnia.
Gra o tron sezon 8 - premiera w Polsce 15 kwietnia. (Youtube.com)
Qaqwqwrqw

Gra o tron – historia zakończy się w czerwcu

Gra o tron to jeden z najpopularniejszych seriali świata. Już 14 kwietnia w USA, a 15 kwietnia w Polsce zadebiutuje ostatni – ósmy – sezon produkcji. Z wcześniejszych wiadomości wiemy, że będzie się on składał jedynie z sześciu epizodów, co oznacza, że zakończenie tej emocjonującej historii poznamy około 20 czerwca. Każdy z sześciu odcinków ma trwać ponad godzinę, a aktorzy już od dawna zapowiadają, że czegoś takiego widzowie jeszcze nie widzieli.

Reżyserami, tak samo jak dotychczas, będą David Benioff, D.B. Weiss, David Nutter, a także Miguel Sapochnik. W roli producenta i eksperta nad produkcją pracował również George R.R. Martin (autor książek z serii Gra o tron).

Qaqwqwrqw

Gra o tron – mroczne i intrygujące zapowiedzi

Gra o tron nieustannie podgrzewa krew w żyłach wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych odsłon wydarzeń z Westeros. Jedna z pierwszych zapowiedzi ostatniego sezonu Gry o tron przedstawiała mapę Westeros, którą stopniowo pokrywał mróz. Następny urywek dotyczył sceny, na którą czekają rzesze fanów – spotkanie Deneris i Johna Snowa z Arią i Sansą w Winterfell.

Najnowsza zapowiedź mrozi krew w żyłach. Na kolejnych scenach Aria, Sansa oraz John przemierzają podziemia Winterfell, gdzie pochowani są ich przodkowie. Na końcu korytarza docierają do miejsca, w którym znajdują własne nagrobki. W tle rozciąga się mroźny dym, a John i Aria przygotowują się do walki. Takie sceny sprawiają, że najwierniejsi fani produkcji już teraz nie mogą spać, ponieważ ich myśli zaprząta ta niezwykła historia.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw