Trwa ładowanie...
d30xm4p

"Gra o tron": w 6. sezonie serialu zobaczymy 12 nowych bohaterów!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gra o tron": w 6. sezonie serialu zobaczymy 12 nowych bohaterów!
(mat. promocyjne)
d30xm4p

5. sezon serialu "Gra o tron" jeszcze nie dobiegł końca, a już ruszyły castingi do kolejnej serii. Jak możemy dowiedzieć się z amerykańskich mediów, w nowej odsłonie hitu zobaczymy aż dwunastu nowych bohaterów!

Fani produkcji dobrze wiedzą, że w każdej chwili ich ulubione postaci mogą pożegnać się z życiem. W związku z tym, że ich liczba spada w zastraszającym tempie, wiele osób zastanawia się, kto dotrwa do 6. sezonu hitu.

Twórcy mają zamiar prowadzić do produkcji nowe twarze. Do sieci wyciekły ogłoszenia castingowe do czekającej nas serii. Przedstawiono w nich krótkie opisy bohaterów, lecz nie podano ich imion i nazwisk. Osoby, które znają dobrze książkowy pierwowzór, mogą jednak domyślić się, o kogo może chodzić.

d30xm4p

Postacią odgrywającą ważną rolę w premierowych odcinkach ma być 50-letni groźny pirat. Fani podejrzewają, że może chodzić o Eurona Greyjoya - wujka Theona.

Na ekranie zobaczymy też dowódcę wojska z Westeros, 60-latka, dla którego liczy się przede wszystkim dyscyplina i posłuszeństwo. Prawdopodobnie chodzi o ojca Sama - Randylla Tarly'ego. Wspominał go w jednym z odcinków 5. sezonu Stannis Baratheon. Wiele wskazuje na to, że poznamy także matkę, siostrę i brata przyjaciela Jona Snowa.

Pozostałe postaci, które mają zagościć na ekranie, to: duchowny, który porzucił wojnę dla boga, aktorki podróżująca wraz z teatralną trupą, piękna kapłanka, wojownik oraz trzech chłopców. Niektórzy podejrzewają, że jednym z nich może być młody Ned Stark.

Czy te przypuszczenia się sprawdzą? Tego dowiemy się dopiero w 2016 roku, gdy pojawi się 6. sezon "Gry o tron".

d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p