Trwa ładowanie...

"Gra o tron": trwają prace nad kolejnymi sezonami kultowego serialu

Share
"Gra o tron": trwają prace nad kolejnymi sezonami kultowego serialu
Źródło: HBO
d4liht1

"Gra o tron" to niekwestionowany hit HBO. Serial zdobył łącznie 126 nominacji do nagrody Emmy, 24 za ostatni, 5. sezon, który oglądało średnio 20 mln widzów. Obecnie trwają prace nad 6. serią. Dyrektor programowy stacji, Michael Lombardo, potwierdził oficjalnie, że powstanie przynajmniej 8 części. Wygląda więc na to, że stacja HBO dopięła swego.

David Benioff i Daniel Weiss, scenarzyści telewizyjnego widowiska, uważali, że znacznie lepiej byłoby pozostawić u widzów niedosyt, niż sprawić, że znudzą się "Grą o tron". Na nic jednak takie argumenty, gdy stawką są ogromne pieniądze. Lombardo powiedział, że nie wiedzą jeszcze, jak dużo sezonów powstanie, ale, że uwielbia on przekonywać Benioffa i Weissa do zmiany zdania i właśnie nad tym pracuje.

Możliwe jest też, że nawet, jeśli 8. sezon okaże się ostatnim, fani nie poczują się zawiedzeni, ponieważ powstanie prequel serii, co byłoby może bardziej trafnym rozwiązaniem. Lombardo odniósł się też do pytań o lubianego przez widzów Snowa, który uśmiercony został w 5. sezonie. Zdradził, że nie wie nic na temat tego, aby postać pojawiła się ponownie w serialu.

d4liht1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4liht1
d4liht1