Trwa ładowanie...

''Gra o tron'': siódmy sezon hitu HBO opóźniony!

Share
''Gra o tron'': siódmy sezon hitu HBO opóźniony!
Źródło: HBO
d3tl4jp

Zła wiadomość dla fanów hitu HBO. Wygląda na to, że widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Nowa odsłona "Gry o tron" trafi na ekrany później niż zazwyczaj. Skąd te zmiany? Okazuje się, że wszystkiemu winna jest... pogoda!

Sympatycy serii przyzwyczajeni są do kwietniowych premier kolejnych serii swojej ulubionej produkcji. Siódmy sezon ma pojawić się jednak później.

- Nie mamy jeszcze dokładnej daty - zdradzili nadzorujący serial David Benioff i D.B. Weiss. - Zaczynamy nieco później, bo pod koniec sezonu nastała zima, a słoneczna pogoda nie jest nam potrzebna. Przesunęliśmy wszystko, by nakręcić nieco szarej, ponurej pogody. Nawet w bardziej słonecznych miejscach, gdzie kręcimy.

d3tl4jp

Przypomnijmy, że hit HBO kręcony jest w kilku miejscach w Europie, m.in. w Irlandii Północnej, Chorwacji i Hiszpanii. Twórcy chcą wykorzystać pogodę w rzeczywistych lokacjach, by dodać prezentowanym scenom realizmu.

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji, kiedy rozpoczną się zdjęcia, ale wszystko wskazuje, że dopiero jesienią. 7. sezon "Gry o tron" najprawdopodobniej będzie składać się z siedmiu odcinków i będzie to przedostatnia seria.

Zobacz także: Tego nie wiedzieliście o serialu "Gra o tron"

d3tl4jp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tl4jp
d3tl4jp