Trwa ładowanie...

"Gra o tron", sezon 6 odcinek 1: Kit Harington o wpadce na planie

Share
"Gra o tron", sezon 6 odcinek 1: Kit Harington o wpadce na planie
Źródło: HBO
d2z4eii

Chociaż 6. sezon "<a href="https://teleshow.wp.pl/gra-o-tron-6029509749023873c">Gry o tron</a>" dobiegł końca, dopiero teraz wychodzą na jaw kulisy realizacji światowego <a href="https://film.wp.pl/hit-the-6029578810966657c">hitu</a>. Rąbka tajemnicy odkrył Kit Harington, który przyznał się do kompromitującej wpadki podczas kręcenia serialu. Okazuje się, że wszystko wydarzyło się w trakcie zdjęć do jednej z najważniejszych scen zakończonej serii. Czego widzowie nie zauważyli na ekranie?

Przypomnijmy, że aktor wciela się w jednego z głównych bohaterów hitu HBO - Jona Snowa. Postać została zabita, a następnie przywrócona do życia. Właśnie podczas kręcenia sceny reinkarnacji, Harington niespodziewanie... zasnął!

- Robili chyba tysiąc ujęć. Chcieli to robić nieustannie. A ja nie wiedziałem, co innego mogę pokazać. Leżałem więc przez wiele godzin. Zasnąłem w trakcie sceny, a kiedy się obudziłem, nie bardzo widziałem, gdzie jestem. Wierzcie mi, nie ma nic bardziej przerażającego niż obudzenie się w świeci "Gry o tron". Pomyślałem, że umarłem i trafiłem do Westeros - zdradził gwiazdor.

(Fot. HBO)

d2z4eii

Oglądając wspomnianą scenę widzowie nie mieli pojęcia, że aktor w rzeczywistości smacznie drzemie. Zresztą nie tylko tego nie wiedzieli. W tym samym wywiadzie Kit zdradził również kulisy swojego przesłuchania do "Gry o tron". Zanim zagrał w serialu, nie miał doświadczenia w występach przed kamerami. O jego zatrudnieniu przesądził zbieg okoliczności. A właściwie bójka przed castingiem.

- Miałem podbite oko po walce z poprzedniej nocy. Poszedłem ze swoją ówczesną partnerką coś zjeść, było już późno. Spytaliśmy się jednego gościa, który siedział z dziewczyną, czy możemy się przysiąść. Zgodził się i szybko stał się bardzo niemiły wobec dziewczyny, z którą przyszedłem. W końcu wstałem i wyzwałem go do walki, czego nigdy wcześniej w życiu nie robiłem. Cały czas siedział i nie wiedziałem, ile ma wzrostu - okazał się bardzo wysoki. Dlatego na przesłuchanie do roli Jona Snowa poszedłem z podbitym okiem i myślę, że to jeden z powodów, dla których dostałem tę pracę.

d2z4eii
d2z4eii
d2z4eii